Gemini Park w Tychach, to kolejne centrum handlowe, które powstaje w aglomeracji śląskiej. Otwarcie planowane jest na jesień tego roku. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Coraz dłuższa jest też lista najemców. Wiadomo już jakie m.in. sklepy otworzą się w Gemini Park Tychy. GEMINI PARK TYCHY: LISTA SKLEPÓW

Jak przekonuje inwestor, budowa Centrum Handlowego Gemini Park Tychy postępuje zgodnie z planem i wkracza w kolejną fazę.
Na powierzchni 36 tys. m kw. znajdzie się ponad 130 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. W przyszłości obiekt będzie mógł być rozbudowany.

Budowa obiektu trwa od stycznia 2016 roku i obecnie prowadzone są m.in prace związane z wykończeniem budynku. Otwarcie deweloper zaplanował na jesień tego roku.

– Sukcesywnie realizujemy zaplanowany harmonogram prac budowlanych. Wykonaliśmy konstrukcję żelbetową i stalową budynku, ściany zewnętrzne oraz izolację dachu. Bryła budynku została już zamknięta, co pozwoliło nam przejść do etapu ogrzewania obiektu i realizowania prac wykończeniowych. Bardzo zaawansowane są wewnętrzne prace na instalacji sanitarnej i elektrycznej – mówi Leszek Szklener, pełnomocnik ds. przygotowania inwestycji.

Zobacz galerię

ZOBACZ TAKŻE: Galeria Libero: 640 m kw. na ostatnim poziomie zajmie centrum edukacyjne [WIZUALIZACJE]

Postępuje także komercjalizacja tyskiego Gemini Park. Umowy najmu podpisały. Zobacz jakie sklepy otworzą się w Gemini Park Tychy w galerii.
GEMINI PARK TYCHY: LISTA SKLEPÓW
Zobacz galerię