Groupon w Katowicach planuje jeszcze w tym roku uruchomić Centrum Usług Wspólnych. Firma zatrudni w nowym oddziale docelowo 500 osób. Rekrutacja już ruszyła, poszukiwane są osoby ze znajomością angielskiego i niemieckiego

Groupon w Katowicach otwiera Centrum Usług Wspólnych. Zatrudni 500 osób

Groupon, globalny lider lokalnej sprzedaży w Internecie obecny na 15 rynkach, zapowiada uruchomienie kolejnego po warszawskim centrum usług wspólnych w Polsce. Nowy oddział ma się znajdować w Katowicach i obsługiwać aż dziesięć rynków z regionów EMEA, APAC oraz Ameryki Północnej.

- Przez ostatnie lata dążyliśmy do tego, by tu w Polsce, przeszkolić i zbudować zespół na światowym poziomie, pomagający podnieść poziom obsługi klienta i partnera na kluczowych rynkach działalności Groupon.

Otwarcie nowego centrum potwierdza efektywność operacyjną naszych zespołów, potencjał polskiego rynku i wysoką jakość kapitału ludzkiego - powiedziała Anita Samojednik, Head of Global Operations Groupon.

Centrum Usług Wspólnych w Katowicach ma zostać uruchomione jeszcze latem tego roku. Do końca 2017 znajdzie w nim prace około 250 osób, przede wszystkich specjalistów ds. obsługi klientów i partnerów handlowych oraz tworzenia ofert handlowych.

- Zawsze jesteśmy pod wrażeniem dużego zainteresowania wśród dobrze wykształconych kandydatów, zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu. Groupon oferuje atrakcyjne świadczenia pracownicze i unikalną atmosferę pracy, co wyróżnia nas na rynku. Oferujemy również warunki zatrudnienia, które pozwalają na maksymalną elastyczność utalentowanych ludzi, jacy tworzą nasze zespoły. Mamy nadzieję, że i tym razem interesująca oferta sprawi, że katowickie biuro szybko się zapełni - mówi Dagmara Owczarska, Site Director, SSC Operations w Polsce, odpowiedzialna za obie lokalizacje.

Groupon rekrutuje w Katowicach osoby ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego. Docelowo katowicki zespół firmy ma tworzyć 500 osób (Centrum Usług w Warszawie zatrudnia 700 osób).
Zobacz galerię
Jak zapowiadają przedstawiciele firmy dzięki nowemu centrum w Katowicach „Groupon będzie w stanie uprościć procesy obsługi klientów i partnerów oraz wzmocnić efektywność operacji biznesowych, co przełoży się na wyższą jakość usług dla klientów w regionach”.

INFO Z POLSKI - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju [20.04.2017]