Do listy najemców Galerii Libero w Katowicach dołącza Rossmann. Salon sieci w Libero zajmie powierzchnię blisko 550 m kw. na poziomie zero centrum handlowego

Przypomnijmy, że budowa Galerii Libero rozpoczęła się w lipcu. W pierwszym etapie prac przygotowano plac pod budowę: rozebrano pozostające na terenie budynki, przełożono sieci energetyczne i wodociągowe, zorganizowano zaplecze budowy. Prace przebiegły zgodnie z harmonogramem i wkroczyły w najważniejszą fazę – rozpoczęła się realizacja części konstrukcyjnej obiektu. Pierwszy etap to wykonanie fundamentów Galerii Libero.

Niezależnie od budowy prowadzony jest proces komercjalizacji. Jak informują przedstawiciele inwestora – Echo Investment - ponad 40 proc. powierzchni handlowej zostało już wynajęte.

- Podpisano umowy m.in. z: Helios SA – operatorem nowoczesnego multipleksu kinowego, Fabryką Formy – siecią klubów fitness czy Media Markt – liderem branży elektronicznej, siecią Smyk, iDream Apple Premium Reseller i Sony Centre. Kompletowana jest lista najemców z branży modowej. Inwestor podpisał list intencyjny z kręgielnią MK Bowling. W Libero obecna będzie Apteka Europejska, a także pub sportowy „Food & Ball’- nowatorski koncept Arkadiusza Milika.

*Sprawdź, czy możesz zostać policjantem TEST PSYCHOLOGICZNY
*Tyle naprawdę zarabiają żołnierze, policjanci, strażnicy i prokuratorzy
*Czy zdałbyś egzamin na taksówkarza? Jak przejechać przez Katowice? QUIZ
*Wielki wybuch w Sosnowcu: Szkieletor runął ZDJĘCIA + WIDEO
*To co, że wiatr i zimno. Morsy rozpoczęły sezon na Pogorii ZDJĘCIA + WIDEO