Znamy nowego najemcę w powstającej w Mysłowicach galerii Quick Park. To salon Empik, gdzie będzie można kupić m.in. książki, płyty i artykuły papiernicze. Otwarcie centrum handlowego w Quick Parku będzie już tej jesieni.

Do grona najemców centrum handlowego Quick Park w Mysłowicach dołączył salon Empik. Powierzchnia salonu to blisko 300 metrów kwadratowych. Będzie to pierwszy salon Empiku w Mysłowicach. Przypomnijmy, że powierzchnia najmu Quick Parku jest już prawie w całości wynajęta. Zakupy będzie można robić tu w takich sklepach Reserved, House, Cropp, Sinsay, H&M, Smyk, CCC, RTV Euro AGD, Martes Sport czy Rossmann oraz supermarket Piotr i Paweł.

Łącznie Quick Park ma powierzchnię blisko 16 tysięcy metrów kwadratowych. W obiekcie przewidziane jest około 60 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz wielosalowe kino. Będzie także bezpłatny parking na 400 samochodów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że największa, popularna i lubiana marka jaką jest Empik będzie obecna w Quick Parku w Mysłowicach. Dzięki temu nasi klienci będą mieli szeroki dostęp do wiedzy i rozrywki, bo przecież Empik to tysiące książek, płyt z muzyką, filmy, gry multimedialne, czasopisma, artykuły papiernicze, zabawki edukacyjne i gry planszowe - mówi Dominik Buczkowski. dyrektor ds. rozwoju.

Przypomnijmy, że salony Empiku są m.in. w takich śląskich miastach jak Katowice czy Ruda Śląska. Z kolei nie ma ich w centrach handlowych w Bytomiu i Zabrzu. Empik będzie także w mysłowickim Quick Parku.

Galeria Quick Park powstaje przy skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Obrzeżnej Północnej przy granicy z Sosnowcem i drodze do Katowic. Otwarcie centrum handlowego już 30 listopada.

*Trąba powietrzna w Chorzowie ZOBACZ NOWE WIDEO I ZDJĘCIA
*Wakacje przedłużne. To prezent MEN dla uczniów
*Pielgrzymka kobiet do Piekar Ślaskich 2016 ZDJĘCIA + WIDEO
*Dzieci zasypiają w każdych warunkach NAJŚMIESZNIEJSZE FOTKI
*Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
*W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"