Z dniem 1 stycznia 2016 roku funkcję Prezesa Zarządu BAT Polska Trading Sp. z o.o. objął Dragos Constantinescu, dotychczasowy Prezes Zarządu spółek BAT w Szwecji i Norwegii.

W czasie swojej prezesury, rozwinął strategię dla Skandynawii koncentrującą się na zwiększaniu udziałów rynkowych nie tylko marek tradycyjnych papierosów należących do portfolio BAT ale także snus.
W latach 2012-2014, Dragos Constantinescu był związany z Polską. Jako Dyrektor ds. Finansów i Członek Zarządu BAT Polska odegrał kluczową rolę we wprowadzeniu modelu sprzedaży bezpośredniej.
Dragos Constantinescu związany jest z Grupą BAT od 14 lat.

W 2002 roku dołączył do zespołu, jako Management Trainee w Amsterdamie i od tej pory pełnił kilka ważnych ról w pionie finansów Grupy, m.in. Dyrektora Finansów Korporacyjnych Regionu Europy Zachodniej.

Dotychczasowy Prezes Zarządu BAT Polska Trading, Antal Bekefi objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki BAT we Francji.

O British American Tobacco Polska
Na polskim rynku Grupa British American Tobacco działa od 1991 roku. Obecnie należą do niej dwie spółki: British American Tobacco Polska S.A. posiadająca fabrykę wyrobów tytoniowych w Augustowie i British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o., zajmująca się dystrybucją wyrobów tytoniowych. Łącznie BAT zatrudnia w nich 1700 osób. W fabryce w Augustowie firma produkuje ponad 37 mld sztuk papierosów rocznie, z czego jedna trzecia trafia na polski rynek, a dwie trzecie na eksport do ponad 50 krajów. W ciągu 23 lat Grupa British American Tobacco zainwestowała w Polsce ponad 1,8 mld zł, m.in. w zakup, modernizację i rozbudowę Zakładów Przemysłu Tytoniowego w Augustowie. Obecnie jest to jedna z najnowocześniejszych i trzecia pod względem wielkości produkcji fabryka spośród wszystkich 46 zakładów Grupy BAT. W 2015 r. firma jako pierwszy koncern tytoniowy w Polsce rozpoczęła sprzedaż e-papierosów wprowadzając na rynek markę VYPE.

O British American Tobacco Ltd.
Notowana na londyńskiej giełdzie grupa British American Tobacco Plc. jest drugim co wielkości producentem wyrobów tytoniowych na świecie. Działa w ponad 200 krajach i zatrudnia ponad 57 000 pracowników. Do jej portfolio należą liczne międzynarodowe marki m.in.: Vogue, Lucky Strike, Pall Mall, Kent, Dunhill i Viceroy.