Zapowiada się niezwykłe wydarzenie! Na jubileuszowej wystawie przemysłu obronnego w Kielcach zjawi się śmietanka europejskich polityków.

 

Głowa naszego państwa – prezydent Bronisław Komorowski, kilkadziesiąt delegacji rządowych z całego świata i przedstawiciele ponad 150 ambasad przyjadą na rozpoczynający się w poniedziałek, 3 września, w targach Kielce Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego.

Na wystawie najnowocześniejszy sprzęt wojskowy zaprezentuje ponad 400 wystawców z 27 krajów. Wiodącym wydarzeniem będzie wystawa narodowa potencjału obronnego Włoch.

Z tej okazji gościem w Targach Kielce będzie premier Włoch Mario Monti, który osobiście będzie przewodził włoskiej prezentacji. Wystawa Ministerstwa Obrony Włoch oraz przemysłu włoskiego zajmie około 500 metrów kwadratowych w pawilonie i tyle samo na terenie zewnętrznym.
W Targach Kielce przez cały tydzień poprzedzający salon obronny trwają przygotowania do wystawy. We wszystkich halach targowych ustawiany jest sprzęt wojskowy.

 

Ważne
Wstęp na targi tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Bilet kosztuje 75 złotych. Ceny biletów parkingowych: samochody osobowe do godziny 12: 25 złotych, po godzinie 12: 15 złotych, autokary do godziny 12: 40 złotych, po godzinie 12: 20 złotych. Godziny otwarcia: poniedziałek: 10-17, wtorek: 10-17, środa: 10-17, czwartek: 10-15.