W Targach Kielce trwa największa w Polsce i jedna z największych w Europie wystaw rowerowych.

Dwumetrowej długości jednoślady, rowery na baterie czy rower w cenie samochodu można zobaczyć na trwającej w Kielcach wystawie dla miłośników dwóch kółek. Nowości na sezon 2013 oglądać można do czwartku.

 

Prezentowany na targach rowerowych Kielce Bike-Expo sprzęt rowerowy to w dużej mierze nowości na polskim rynku i technologiczne nowinki. Są więc takie ciekawostki, jak rower do przewozu dzieci, przyczepka rowerowa, wózek, jogger i rower miejski w jednym, najlżejszy składany rower elektryczny w swojej klasie czy nowoczesne smary w aerozolu to jedne z atrakcji.

Na wystawie w Targach Kielce prezentuje się ponad 160 firm i ponad 400 najbardziej liczących się na rynku marek z Austrii, Włoch, Czech, Danii, Finlandii, Holandii, Niemiec, Tajwanu, Wielkiej Brytanii, Anglii i Polski.
 

ZOBACZ TAKŻE: W samej bieliźnie i szpilkach na rowerze, czyli piękne dziewczyny na Targach Bike - Expo

 

Ważne
Godziny otwarcia targów: środa, 3 października: 10-18, czwartek, 4 października: 10-17. Dla przedsiębiorców z branży sportowej wstęp bezpłatny po rejestracji przy kasach biletowych, za okazaniem wizytówki sklepu lub pieczątki firmowej. Dla pozostałych osób: 30 złotych.

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z TARGÓW BIKE-EXPO W KIELCACH