S.Oliver, znana niemiecka marka działająca na terenie kilkudziesięciu państw na całym świecie, a od ponad roku także w kieleckiej Galerii Echo z końcem października wyprowadza się z... Polski.

S.Oliver oferuje w swoich sklepach modną odzież i dodatki dla kobiet i mężczyzn, zarówno w najbardziej aktualnych, jak i klasycznych i ponadczasowych fasonach. Do tej pory cieszył się sporą popularnością w swoich 10 salonach w Polsce. Chętnie zaglądali do niego także mieszkańcy naszego regionu.

Słynna niemiecka marka po sześciu latach istnienia na polskim rynku podjęła jednak decyzję o zamknięciu swoich sklepów w naszym kraju. W salonach właśnie trwa totalna wyprzedaż towaru po wyjątkowo niskich cenach.

- Firma kończy działalność w Polsce ostatniego dnia października, tego dnia zamknięty zostanie także jej salon w Galerii Echo w Kielcach. Są już plany co do zajęcia lokalu po s.Oliver przez następnego najemcę, ale jest jeszcze za wcześnie, by mówić o szczegółach – poinformował nas dyrektor Galerii Echo Grzegorz Czekaj.