Około 300 kandydatów z całej Polski chce szefować aquaparkowi w Tychach. Ok. 50 z nich to dyrektorzy regionalni różnych banków, bardzo wielu jest też dyrektorów regionalnych sieci handlowych, kilku prezesów innych aquaparków

Wodny Park Tychy rośnie jak na drożdżach. W tej chwili najintensywniejsze prace prowadzone są wewnątrz, gdzie montowane są instalacja sanitarna, wentylacja i instalacja elektryczna.

- Montowana jest też technologia basenowa, czyli doprowadzanie wody i rozprowadzenie jej po basenach, system czyszczenia wody, itd. - mówi Zbigniew Gieleciak, prezes zarządu Regionalnego Centrum Gospodarki Wodnej w Tychach, które jest inwestorem aquaparku.

Na zewnątrz trwa też montaż... tęczowej elewacji. - 40 proc. okładziny jest już na budynku - mówi prezes RCGW, zaznaczając, że nie całą elewację pokryją tęczowe płyty. Od strony lasu ich nie będzie.

Gazociąg, którym popłynie biogaz z oczyszczalni, jest już gotów w 2/3.

- Gazociąg ma mieć 6250 metrów, a w tej chwili mamy wykonane 4100 metrów - mówi prezes Gieleciak. RCGW jest już po przetargu na tzw. operatora gastronomii. Wkrótce podpisanie umowy. Niebawem ogłoszony zostanie przetarg na strefę zdrowia i rekreacji, a zaraz potem - na fitness.

- I trwa nabór na menedżera obiektu. Mamy w tej chwili ok. 300 kandydatów z całej Polski. Ok. 50 z nich to dyrektorzy regionalni różnych banków, bardzo wielu jest też dyrektorów regionalnych sieci handlowych, kilku prezesów innych aquaparków - mówi prezes.

Menedżerów będzie trzech. Poznamy ich we wrześniu.

*Przejmująca historia Macieja Cieśli. To o nim mówił papież Franciszek
*Ale burza! Samochody zatopione przy M1 w Czeladzi ZDJĘCIA + WIDEO
*Tylko szaleniec mógłby się rzucić na tego policjanta ZOBACZCIE ZDJĘCIA
*Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
*Najlepsze baseny w województwie śląskim [TOP 10 BASENÓW]
*W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"