Od dzisiaj na tarasach Spodka działa KATO ZWEI, czyli miejsce, w którym możemy napić się piwa, zjeść przekąski i patrzeć na miasto w otoczeniu zieleni. Bar sezonowy to nowe miejsce twórców kultowego baru na Mariackiej pod nazwą KATO. Już wcześniej w barze na mariackiej organizowano koncerty. Teraz na tarasach Spodkach będzie podobnie. Oprócz koncertów możemy spodziewać się również innych inicjatyw kulturalnych i sportowych.

Nowy bar sezonowy na tarasach przyjął pierwszych gości w poniedziałek 15 maja. KATO ZWEI to nowe miejsce twórców kultowego baru na Mariackiej pod nazwą KATO. Przez całe lato, aż do września na tarasach Spodka będziemy mogli nie tylko napić się piwa i coś zjeść, ale również wziąć udział w koncertach, warsztatach i zajęciach oraz obejrzeć filmy. Wszystkie wydarzenia zorganizowane w KATO ZWEI będą bezpłatne. Z pewnością wielu młodych mieszkańców regionu odwiedzi KATO ZWEI podczas tegorocznych wakacji.

Oficjalne otwarcie tego baru sezonowego zaplanowano jednak na 26 maja. To właśnie tego dnia odbędzie się pierwsze wydarzenie w ramach cyklu koncertów pod nazwą "John Lemon on Air". Zagra Baasch, a podczas afterparty pobawimy się przy dźwiękach Kuby Sojki i didżejskim secie Dmitruka.

Zobacz galerię

ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA
DZISIAJ POLECAMY PROGRAM KATARZYNY KAPUSTY Z CYKLU TU BYŁAM