Poranna kawa za darmo w McDonalds. Od poniedziałku do piątku do godz. 10.30, w soboty i niedzielę do godz. 11.00 miłośnicy kawy znów mogą pić ją do woli właśnie w restauracjach tej sieci. Najważniejsze pytanie pozostaje aktualne: Czy Poranna kawa w McDonalds jest dobra?

"Dzień zaczyna się po pierwszej kawie! O której zaczniesz swój?" - takie pytanie McDonalds zadał internautom na Facebooku.

Kawosze mogą liczyć na kawę czarną, białą lub cappuccino. Promocja "Poranna kawa" zdarza się w McDonalds już kolejny raz. Jak to działa? Wystarczy przyjść do restauracji i poprosić o darmową kawę. Dostaniemy ja od ręki. Nie musimy nic kupować.

ZOBACZ KONIECZNIE:
NAJNOWSZA PROMOCJA PORANNEJ KAWY W MC DONALDS W 2017 R.

Akcja Poranna kawa w McDonalds trwa każdego dnia do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11 i zakończy się planowo 30 października.

W całej promocji chodzi o to, by klienci przyzwyczaili się do tego, że rano należy wypić kawę właśnie w restauracji wspomnianej sieci. Darmową kawę można dostać w lokalach McDonalds w całej Polsce.

Poranna kawa nie dla wszystkich

Akcja nie dotyczy oferty McCafé z wyjątkiem restauracji McDonald's, w których kawa jest dostępna wyłącznie pod marką McCafé.

Z promocji wyłączona jest także duża kawa.

W regulaminie znajdziemy też zapis o ograniczeniach dla osób poniżej 16. roku życia. Kawa może być wydana takim osobom za zgodą towarzyszącej osoby dorosłej.

Kawa w McDonalds ma swoich gorących zwolenników, ale i przeciwników. Czy smakuje? To kwestia gustu.

Czy kawa w McDonald jest dobra?

McDonalds zapewnia, że kawy serwowane w restauracjach to 100 proc. Arabica. Najważniejszą kwestią wydaje się być temperatura parzenia oraz sposób podania. Kartonowe kubki nie są idealnym rozwiązaniem dla smakoszy.

*Śląskie jest NAJ... Ciekawe, czy to wiecie ROZWIĄŻCIE QUIZ
*Tragedia w Częstochowie. Para 18-latków zginęła w wypadku
*25 lat więzienia dla Krakowiaka, a on stoi z kamienną twarzą ZDJĘCIA
*Równica bez schroniska? Niestety to koniec