Otwarte sklepy 15.08.2017 sierpnia 2017 (wtorek) wypada Święto Wojska Polskiego. Osoby, które w weekend i w poniedziałek nie zrobią zakupów spożywczych, będą miały spory problem. 15. 08. markety, sklepy wielkopowierzchniowe i centra handlowe (BIEDRONKA, TESCO, AUCHAN, CARREFOUR, KAUFLAND, LIDL) będą nieczynne. Drobne zakupy spożywcze będzie można zrobić na stacjach benzynowych oraz małych sklepikach pod warunkiem, że za ladą stanie ich właściciel. Jak są czynne sklepy 15 sierpnia ? Które sklepy są czynne 15 sierpnia?

CZYNNE SKLEPY 15. 08. OTWARTE SKLEPY 15 SIERPNIA

Święto Wojska Polskiego, które przypada 15 sierpnia, to dzień ustawowo wolny od pracy. A to oznacza, że wszystkie sklepy wielkopowierzchniowe, supermarkety i dyskonty spożywcze będą nieczynne. Odpadają zatem zakupy w Biedronce, Lidlu, Auchan, Kauflandzie i Carrefourze.

KTÓRE SKLEPY SĄ CZYNNE 15. 08. 2016 BIEDRONKA, LIDL, AUCHAN, CARREFOUR, TESCO, KAUFLAND

Właścicielom sklepów, którzy kazali swoim pracownikom przyjść do pracy w poniedziałek (15 sierpnia) grozi nawet do 30 tys. zł grzywny. Czy zakaz handlu jest przestrzegany? Sprawdzają inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy. Do końca sierpnia Solidarność chce zebrać podpisy, który pozwolą na złożenie projektu do sejmu odnośnie zakazu handlu w każdą niedzielę.

KTÓRE SKLEPY SĄ CZYNNE 15. 08. BIEDRONKA, LIDL, AUCHAN, CARREFOUR, TESCO, KAUFLAND

Pracownicy marketów sieci: BIEDRONKA, LIDL, AUCHAN, CARREFOUR, KAUFLAND oraz innych sklepów wielkopowierzchniowych 15 sierpnia będą mieć wolne. W poniedziałek zakupów nie zrobimy w żadnym z tych sklepów. Przypominamy, że poza 15 sierpnia wszystkie markety (BIEDRONKA, KAUFLAND, LIDL, TESCO, ALDI, PIOTR I PAWEŁ, AUCHAN, CARREFOUR) czynne będą w normalnych godzinach.

JAK SĄ CZYNNE SKLEPY 15. 08.Żabka Freshmarket Małpka Express

15 sierpnia 2016 będzie można zrobić zakupy w mniejszych sklepach osiedlowych- pod warunkiem, że klientów obsłuży właściciel sklepu. Będą otwarte osiedlowe sklepy na łódzkich osiedlach sieci Żabka, Freshmarket i Małpka Express (zwykle od godzin południowych). Drobne zakupy spożywcze będzie można także zrobić na stacjach benzynowych. 15. 08. 2016 tradycyjnie będą czynne sklepy monopolowe w centrum miasta, głownie na ul. Piotrkowskiej.

KTÓRE SKLEPY SĄ DZIŚ (15. 08.) CZYNNE?

-Jestem absolutnym przeciwnikiem tych zmian- mówi pan Robert, łodzianin. - Człowiek ma dzień wolny chciałby nadrobić zaległości zakupowe, a tu i Castorama i Manufaktura zamknięta!- mówi.

SKLEPY CZYNNE 15 SIERPNIA, SKLEPY OTWARTE 15 SIERPNIA

-Bardzo dobrze, że wprowadzono te zmiany- mówi Jolanta, mieszkanka Bałut. - Kasjerka i magazynier też chcą odpocząć...Ja pracuję w co drugą niedzielę, więc też bym chciała mieć od czasu do czasu wolne.
-Ale osoby te mają wolne innego dnia- wtedy, gdy pozostali idą do racy- dyskutuje z panią Jolantą mąż.

KTÓRE SKLEPY CZYNNE, OTWARTE DZIŚ (15 SIERPNIA)