Przy rudzkim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej powstaje Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON". To kolejny obiekt należący do prężnie rozwijającej się firmy, która powstała w 1991 roku, w Bydgoszczy. W ciągu kilku lat rozszerzyła swą działalność na całą Polskę. Obecnie posiada ponad 130 oddziałów w kraju.

Na terenach przemysłowych przylegających do DTŚ-ki oraz ul. Zabrzańskiej, tuż obok francuskiej firmy Petit Forestier Polska, powstaje magazyn artykułów motoryzacyjnych.

Jak udało nam się ustalić, grunt jeszcze w 2014 roku nabyła Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. Obiekt będzie miał designerski wygląd.

- Dużą wagę przywiązujemy do wyglądu naszych obiektów. Podobne hurtownie budujemy w różnych miastach Polski i za granicą, ponieważ firma dynamicznie się rozwija – mówi Jacek Gordon, właściciel hurtowni motoryzacyjnej, który otrzymał tytuł „Biznesmena roku 2015”, a tym samym zwyciężył w plebiscycie organizowanym przez Express Media sp. z o.o.

Miłośnicy motoryzacji znajdą tu wszystko, co niezbędne dla samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych - od akcesoriów, smarów, olejów po kołpaki, elementy wyposażenia i części samochodowe. - Pod koniec przyszłego miesiąca nastąpi odbiór techniczny obiektu, natomiast uruchomienie hurtowni planowane jest jeszcze przed końcem roku – wyjaśnia.Gordon.

W hurtowni zatrudnienie znajdzie wiele osób. – Magazyn będzie zautomatyzowany, ale ludzie są niezbędni – przyznaje.

*Trąba powietrzna w Chorzowie ZOBACZ NOWE WIDEO I ZDJĘCIA
*Wakacje przedłużne. To prezent MEN dla uczniów
*Pielgrzymka kobiet do Piekar Ślaskich 2016 ZDJĘCIA + WIDEO
*Dzieci zasypiają w każdych warunkach NAJŚMIESZNIEJSZE FOTKI
*Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
*W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"