Przy ulicy Hutniczej W Katowicech znajduje się też, obok Centrum Wózków Widłowych, nowe biuro regionalne Toyota Material Handling Polska Sp. Centrum Wózków Widłowych Toyoty i nowe biuro regionalne Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. otwarto w Barbórkę, 4 grudnia 2015 roku w Katowicach przy ul. Hutniczej 6, w nowym parku technicznym i biurowcu w jednym - Róża Parku.

Centrum Wózków Widłowych to pierwsze takie miejsce w Polsce, poza centralą firmy w Jaktorowie pod Warszawą, gdzie można wynająć nawet na kilka godzin wózek widłowy Toyoty, kupić wózek używany albo zamówić usługi serwisowe wózków (nie tylko marki Toyota Material Handling). Najdroższy wózek Toyoty, do pracy w wąskich miejscach, kosztuje około 100 tysięcy euro. Wózki są gotowe do sprzedaży i wynajmu, a w specjalnie przygotowanej do tego strefie można je osobiście sprawdzić i przestestować. Centrum czynne jest w dni powszednie od pn. do pt., w godz.: 8:00-16:00.

Toyota to nie tylko samochody i branża automotive, ale też szeroka gama wózków widłowych. Do użytku magazynowego, wewnętrznego, o napędzie elektrycznym, ale również wózki spalinowe, o nośności już od 1,5 tony - mówi Dariusz Gruszecki, regionalny dyrektor serwisu Toyota Material Handling Polska w Katowicach. - Tu otworzyliśmy po raz pierwszy w Polsce Centrum Wózków Widłowych. Tu mamy do dyspozycji klientów flotę wózków na wynajem. Około 1200 wózków widłowych w pełnym asortymencie, jeśli chodzi o typ i rodzaj, wyposażenie. Mamy też wózki używane, do sprzedaży oraz punkt serwisowy, który daje nam gwarancję szybkiej reakcji na zgłoszenia awarii w naszym regionie - dodaje Gruszecki.