W powstającym w Mysłowicach centrum handlowym Quick Park ma być około 60 sklepów. Do grono potwierdzonych najemców dołączyły marki odzieżowe. Zobaczcie jakie. W Mysłowicach na Bończyku trwa budowa centrum handlowego Quick Park. Sklep będzie miał powierzchnię blisko 16 tysięcy metrów kwadratowych. Część najemców już poznaliśmy. To takie marki jak H&M, Smyk, CCC, EuroRtvAgd, Martes Sport, czy Rossmann. Ogólem przewidziane jest około 60 sklepów. Do grono najemców dołączyły marki odzieżowe: Reserved, House, Cropp i Sinsay.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że największa firma odzieżowa w Polsce znajdzie swoje miejsce w Quick Parku w Mysłowicach i uzupełni jego ofertę modową - mówi dyrektor ds. rozwoju Dominik Buczkowski.


- Założeniem naszego centrum handlowego od samego początku był taki dobór najemców aby każdy klient znalazł w nim coś dla siebie. Uważam, że zróżnicowana oferta marek Reserved, House, Cropp i Sinsay spełni to zadanie - mówi dyrektor ds. rozwoju Dominik Buczkowski.

Przy Quick Parku będzie parking na 400 samochodów. Tutaj powstanie także pierwszy w Mysłowicach McDonald’s. W Quick Parku oprócz zakupów będzie można też spędzić czas na rozrywkach. W centrum handlowym bowiem będzie kino.