Otwarcie nowego McDonaldsa w Rybniku w czwartek, 7 lipca przy ulicy Żorskiej z pierwszą w mieście wydzieloną strefą McCafe. W Rybniku to trzecia restauracja tej sieci.

W czwartek, 7 lipca, otwarto nowego McDonaldsa w Rybniku przy ulicy Żorskiej z pierwszą w mieście wydzieloną strefą McCafe.
Pierwotnie restauracja miała być otwarta 2 lipca, ale ostatecznie stało się to w czwartek, 7 lipca.

- Nie było fety, przecięcia wstęgi, otwarliśmy drzwi i czekamy na klientów - wita nas w progu właściciel, Bogusław Maziarz, do którego należą też dwa pozostałe McDonaldy w tym mieście, a także restauracje m.in. w Raciborzu, Wodzisławiu, Gliwicach, Katowicach czy ostatnio też w Opolu.

Otwarcie nowego McDonaldsa w Rybniku

Tak jak przy Budowlanych, jest "drive", ale i pierwsza w mieście strefa McCafé, gdzie kawy napijemy się z filiżanek kawę. Wystrój w śodku robi wrażenie, połączenie drewna i kamienia. Niespodzianką są tablety przy stolikach z dostępem do internetu i grami dla dzieciaków.

O to, by każdy w nowej restauracji przy Żorskiej poczuł się jak u siebie, będzie dbała m.in. nowa kierownik Beata Surzyn, którą rybniczanie i goście z innych miast mieli już okazję spotykać w McDonaldach na rynku i McDrive przy ul. Budowlanych.

*EURO 2016: Transmisje, relacje, zdjęcia i filmy wideo
*Reforma edukacji, czyli diabeł tkwi w szczegółach SPRAWDŹ
*Miss Polski 2016 OTO FINALISTKI Zobacz zdjęcia
*Wakacje za granicą: Tych krajów unikaj i nie jedź. MSZ ostrzega. Są zaskoczenia
*Polska ma najpiękniejsze kibicki na Euro 2016 [ZDJĘCIA] Oto dowód
*W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"