Eko-Okna chcą zatrudnić 900 osób i zapraszają targi pracy na których wyjaśnią specyfikę stanowisk. Przyjdź i dowiedz się więcej.

Eko-Okna zatrudnią 900 osób i zapraszają na targi pracy

Kilka tygodni temu na łamach Dziennika Zachodniego informowaliśmy, że firma Eko-Okna zamierza zatrudnić 900 osób. Dziś wracamy do tematu. Bowiem spółka z Kornic zaprasza na targi pracy, podczas których zainteresowani będą mogli poznać szczegóły dotyczące specyfiki zatrudnienia. Aktualnie poszukiwani są pracownicy do biur obsługi klientów zagranicznych, pracownicy produkcyjni oraz kierowcy ciężarówek.

Pierwsza giełda pracy odbędzie się dzisiaj ( 5 stycznia) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu od godz. 10 do 15.

- Zainteresowani zatrudnieniem w Eko-Oknach będą mogli odwiedzić firmowe stoisko, dowiedzieć się szczegółów na temat specyfiki pracy w zakładzie z Kornic, jak również pozostawić swoje CV. Z wybranymi osobami zostanie nawet przeprowadzona wstępna rozmowa kwalifikacyjna - zachęcają w firmie.

Warto dodać, że kornicka Spółka wciąż rozbudowuje dział handlowy, do którego poszukuje pracowników ze znajomością języków obcych, w szczególności: francuskim, niemieckim, holenderskim i włoskim. Docelowo chce zatrudnić 100 nowych osób do obsługi biur klientów zagranicznych.

Nadal poszukiwani są także pracownicy do obsługi linii produkcyjnych, a także kierowcy z kat. C+E.Kolejne targi pracy, na których będzie można odwiedzić stoisko Eko- Okien odbędą się 13 stycznia w Komendzie Ochotniczych Hufców w Wodzisławiu Śląskim, a także 20 stycznia w Powiatowym Urzędzie Pracy również w Wodzisławiu Śl. Każde z wydarzeń rozpoczyna się o godzinie 9.

Przez cały czas dokumenty rekrutacyjne można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl, a informacje można uzyskać pod numerami telefonu 799 036 458 (praca w handlu) i 786 864 292 (praca na produkcji).

Aktualnie w Eko-Oknach zatrudnienie znalazło ponad 2,4 tys. osób. 60 procent to pracownicy produkcyjni. Głównymi klientami firmy są przede wszystkim Niemcy, Belgia, Francja, Włochy i Holandia. Niedawno firma otworzyła następny taki punkt w Bielsku - Białej, a teraz przygotowuje się do organizacji pracy w Rybniku. Obecnie obsługą klientów zajmuje się około 130 osób.

Do działu handlowego poszukiwani są obecnie pracownicy ze znajomością języków obcych: niemieckiego, francuskiego, holenderskiego, czy włoskiego. Warto dodać, że pensja pracownika biura obsługi po pół roku pracy w Eko-Oknach wraz z dodatkami może wynieść aż 4,6 tys. zł na rękę. Poza wynagrodzeniem, firma oferuje pracownikom premie i karty multisport. Zapewnia także prywatną opiekę medyczną, której koszt całkowicie pokrywa pracodawca.

Na koniec listopada 2016 r. (danych za grudzień jeszcze nie ma) w raciborskim PUP zarejestrowanych było 2279 osób (w tym 1416 kobiet).

Racibórz: Nowy ambulans dla pogotowia ratunkowego

Obserwuj autora na Twitterze