PolskiBus.com uruchamia nowy kalendarz na podróże realizowane od 15 listopada do 15 grudnia. To dobry moment, aby kupić bilety w najbardziej atrakcyjnych cenach, zaczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

- Przyjazne podróże z PolskiBus.com są doskonałym pomysłem również późną, złotą jesienią! Właśnie z tej okazji otwieramy nowy kalendarz z tysiącami biletów w rewelacyjnych cenach 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Zachęcamy do rezerwowania biletów na krajowe i międzynarodowe podróże właśnie teraz, ponieważ bilety w naszych najlepszych na rynku cenach rozchodzą się w błyskawicznym tempie”. – zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Dzieci podróżują za darmo

Bilety na okres od 15 listopada do 15 grudnia 2016 roku można już teraz zarezerwować korzystając z wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Usprawniony system rezerwacji pozwala teraz wpisać pierwszą literkę wybranej lokalizacji, bez potrzeby rozwijania całej listy z nazwami miast. Dużą wygodą jest również fakt, że ostatnio wyszukiwana pozycja pozostaje zapisana.

Przypominamy także, że w ramach nowego kalendarza dzieci do lat 6 podróżują z PolskiBus.com za 0 zł! Jedyny koszt to 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

PolskiBus połączenia

PolskiBus.com obsługuje aż 18 tras, docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Łomży, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń.
Dzięki współpracy z partnerami, platforma PolskiBus.com integruje również 22 dodatkowe linie, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Polańczyk, Przemyśl, Siedlce, Suwałki, Węgorzewo czy Zamość.

Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 18 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu.