Nowa marka – Loft 37, a także powiększone salony marki Apart oraz Zary. Ten ostatni jest aktualnie największym salonem marki na Śląsku. To ostatnie zmiany w Silesia City Center, największej galerii handlowej w regionie.

Zmiany w Silesia City Center, trwające od ubiegłego roku, są już na finiszu. - W galerii przybyło ponad 40 nowych najemców, a ponad 100 salonów poddane zostało liftingowi. Część sklepów powiększyła także swoją przestrzeń lub zmieniła adres. Efekty jednej z największych metamorfoz w Silesii zaprezentowała właśnie ZARA. Popularna hiszpańska marka zdecydowała się na znaczne powiększenie swojego flagowego salonu w Katowicach. Efektem tych zmian jest największy obecnie sklep marki na Śląsku, mający 2300 m kw., z czego 1700 m kw. to powierzchnia handlowa – informują przedstawiciele SCC.

Z kolei od początku kwietnia w SCC działa nowy butik LOFT32. - Salon ma powierzchnię 60 m kw. LOFT37 stworzony został przez duet projektantek Paulinę Adę Kalińską i Joannę Trepkę. W jego ofercie znajdziemy przede wszystkim wyjątkowe buty i torebki. W nowo powstałym butiku oprócz najnowszej kolekcji, klient znajdą także niezwykłe usługi, dające możliwość spersonalizowania butów – donoszą w SCC.
 
Jak dodają przedstawiciele centrum handlowego LOFT37 to kolejna marka założona przez polskich projektantów, która zdecydowała się na salon w Silesia City Center. W centrum działają już butiki m.in. BOHOBOCO, La Mania, Bizuu,  Lidii Kality, Furelle oraz Minty Dot. 

Zmienił się także wygląd salonu Apart. Dwa – Apart Zegarki i Apart Silver – połączono w jeden sklep o powierzchni 120 m kw. 

Justyna Przybytek