Sklepy otwarte w Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia. WYKAZ SKLEPÓW + GODZINY OTWARCIA Sprawdź, które sklepy są otwarte w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Zobacz, do której godziny możesz zrobić zakupy w Święta Bożego Narodzenia. Godziny otwarcia sklepów. [24-26 grudnia 2016]. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zakupy zrobimy tylko na stacjach benzynowych i ewentualnie w lokalnych sklepach. GDZIE NA ZAKUPY W WIGILIĘ 2016? GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W WIGILIĘ I ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. KTÓRE SKLEPY SĄ OTWARTE W WIGILIĘ I ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA?

Sklepy otwarte 26 grudnia

GDZIE NA ZAKUPY W BOŻE NARODZENIE 2016? GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W WIGILIĘ I ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. DO KTÓREJ SĄ CZYNNE SKLEPY W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT?

GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW: STACJE BENZYNOWE

Stacje benzynowe będą otwarte przez cały święta, 24 godziny na dobę. Zarówno w wigilię jak również 25 i 26 grudnia. Jeśli w pobliżu nie znajdziemy czynnego sklepu, wizyta na stacji paliw może być awaryjnym rozwiązaniem.

Ale ceny produktów są tutaj wyższe, a wybór jest ograniczony. Bez problemu zaopatrzymy się jednak w słodycze czy napoje. Niektóre stacje benzynowe w okresie świątecznym uzupełniają swój asortyment o np. pieczywo.

TUTAJ SPRAWDŹ
SKLEPY OTWARTE W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT

KLIKNIJ W GALERIĘ I ZOBACZ SKLEPSKLEPY OTWARTE W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄTY CZYNNE 26 GRUDNIA

Zobacz galerię

GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW: SKLEPY OSIEDLOWE

Tutaj zasada jest prosta, o otwarciu sklepów decyduje właściciel, jeśli to on stanie osobiście za ladą. Dlatego warto sprawdzić w najbliższej okolicy, czy dany sklep jest otwarty i w jakich godzinach, zarówno w wigilię jak i w pierwszy i drugi dzień świąt.

GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW: AUCHAN

Sklepy sieci Auchan w wigilię również będą pracować krócej niż zwykle. 24 grudnia będą otwarte tylko do godz. 14. Natomiast w piątek 23 grudnia zakupy zrobimy do godz. 22. W pierwszy i w drugi dzień świąt Auchan będzie zamknięty.

GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW: BIEDRONKA

W Biedronce zakupy w wigilię, 24 grudnia zrobimy również tylko do godz 14. Zarówno w pierwszy jak i w drugi dzień świąt sklepy będą zamknięte.

Święta 2016. Uważaj na pułapki prezentowe

KLIKNIJ. SKLEPY CZYNNE W ŚWIĘTA NA KOLEJNEJ PODSTRONIE