Wielkie otwarcie Sklepu UE z odzieżą uczelnianą. Już 14 kwietnia br. swoją działalność rozpoczyna Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach "Hossa".

Misją Stowarzyszenia „Hossa” jest wspieranie funkcjonowania Samorządu Studentów Uniwersytetu. Działalność Stowarzyszenia opiera się na promocji wizerunku Uniwersytetu wśród studentów oraz absolwentów. Poprzez swoje działania, m.in. stworzenie szerokiej gamy odzieży oraz gadżetów związanych z Uczelnią, Hossa dąży do integracji społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Cele:


  • integracja społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,

  • działanie na rzecz promocji wizerunku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wśród studentów oraz absolwentów Uczelni,

  • działanie na rzecz rozwoju kulturalnego społeczeństwa, a w szczególności studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,

  • szerzenie idei integracji wśród studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,

  • wspieranie Parlamentu Studenckiego i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,

  • podejmowanie działań mających na celu rozwój samorządności i autonomii uczelni wyższych.

Najważniejszy projekt Stowarzyszenia „Hossa” to powstanie sklepu z odzieżą oraz gadżetami związanymi z Uniwersytetem. Pozwoli to studentom silnie utożsamiać się z Uczelnią, jak również manifestować swoje „korzenie” poza nią. Głównym produktem pierwszej kolekcji „College Basic” będzie unikalna bluza akademicka. Projekt wykorzystuje pieczęć oraz barwy Uczelni. Dodatkowo dostępne będą koszulki, kubki oraz torby bawełniane.

Sklep UE zlokalizowany będzie w holu najnowszego budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, przy ul. Bogucickiej 5. Dodatkowo, zakupu odzieży dokonywać będzie można w sklepie internetowym. Na stronie www.sklep.ue.katowice.pl dostępne będą wszystkie produkty Sklepu UE.

W dniu otwarcia (14 kwietnia) w budynku CNTI nie zabraknie oprawy muzycznej oraz licznych konkursów z nagrodami. Dla chętnych możliwość przymierzenia odzieży z najnowszej kolekcji „College Basic”. W przerwach między zajęciami organizowane będą konkursy i pokazy taneczne prezentujące odzież. Program wydarzenia obejmuje także uroczyste otwarcie z udziałem Władz Uniwersytetu.

14 kwietnia, godz. 9:00 - 15:00, hol w budynku CNTI

Wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/889600034419782/

Info na stronie UE: http://www.ue.katowice.pl/no_cache/uczelnia/aktualnosci/article/wielkie-otwarcie-sklepu-ue-z-odzieza-uczelniana.html