Blisko 50 wystawców, w tym największych górnośląskich deweloperów, uczestniczyło w Targach Nieruchomości w Katowicach. Impreza odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W dniach 7 i 8 listopada w katowickim MCK odbyły się Targi Nieruchomości pn. „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj na swoim”. Uczestniczyło w nich około 50 wystawców.

Podczas targów można było skorzystać z promocji obowiązujących tylko podczas imprezy i poznać najnowsze propozycje kredytów hipotecznych oferowanych przez banki. Odbyły się także warsztaty i seminaria targowe prowadzone przez rynkowych ekspertów i darmowe konsultacje z doradcami finansowymi, architektami wnętrz i innymi specjalistami w strefie Centrum Specjalnych. Ponadto dostępny był dla wszystkich uczestników bezpłatny katalog targowy z licznymi poradnikami i informacjami niezbędnymi przy zakupie nieruchomości. 

Organizatorem wydarzenia był zespół Group 4 Events – specjaliści rynku nieruchomości, którzy mają na koncie kilkadziesiąt imprez targowych w całej Polsce.

Iwona Makarska