Doktor Lubicz, czyli znany i lubiany aktor Tomasz Stockinger w 2017 roku będzie ambasadorem Invex Remedies. Sam używa preparatów firmy i wygląda... znakomicie.

Wybór Tomasza Stockingera na ambasadora marki jest nieprzypadkowy. Znany aktor telewizyjny, filmowy i teatralny od kilku lat doskonale zna produkty, które zdecydował się zarekomendować. Aktor słynie ze swojej aktywności - bierze czynny udział w gwiazdorskich turniejach tenisowych, a sport towarzyszy jemu i jego rodzinie właściwie od zawsze. Poszukując rozwiązań wspierających go również w trosce o zdrowe ciało, trafił na dermokoksmetyki i suplementy diety kieleckiej innowacyjnej firmy Invex Remedies, prowadzonej przez rodzinę Szczepaniaków.

Aktor z założycielem kieleckiej firmy - panem Stanisławem poznali się dwa lata temu podczas konferencji, na którą obaj byli zaproszeni. I tak od rozmowy do rozmowy, od spotkania do spotkania... Tomasz Stockinger zaczął używać preparatów Invex Remedies i zafascynował się firmą oraz opracowaną przez wynalazców technologią. Rozpoczął suplementację i dość szybko zobaczył jej pozytywny wpływ na organizm. Do dziś używa suplementów diety z krzemem, stosuje mgiełki do twarzy ze złotem mojonowym, toniki ze srebrem, a także pozostałe preparaty kieleckiej marki. - Miałem szczęście, że poznałem pana Stanisława i jego wynalazki, mój organizm dziękuje mi za to do dziś – mówi ambasador.

Zafascynowany marką
Doskonałe relacje aktora z założycielem firmy Stanisławem Szczepaniakiem poskutkowały niemal przyjęciem do… klanu Szczepaniaków, a na pewno - do ich drużyny.Pomysł współpracy narodził się spontanicznie, podczas 5-ych urodzin marki, które miały miejsce w październiku. Pan Tomasz nie kryje zdumienia i fascynacji już dwupokoleniową rodzinną firmą. - Jestem pod ogromnym wrażeniem technologii opracowanej przez kieleckich naukowców. Sprawdziłem ją na sobie i pozostaję jej wierny - przyznaje aktor.

Żyć dłużej, nawet 120 lat!
Założycielem Invex Remedies jest wybitny chemik Stanisław Szczepaniak, który obecnie wraz z synem Remigiuszem, również chemikiem i z pomocą zespołu wspólnie budują w sercu Gór Świętokrzyskich markę z ogromnym potencjałem. - Piąty jubileusz Invex Remedies uświadomił nam, ile ciekawych rzeczy zdążyliśmy zrobić w ciągu tych kilku lat, jak prężnie rozwija się nasza innowacyjna firma, ale przede wszystkim ile możliwości wciąż przed nami – mówi Monika Szczepaniak, prezes firmy, prywatnie żona Remigiusza. - Dostajemy niesamowicie pozytywny odzew od naszych odbiorców, co napędza nas do działania. Prezesi nie ustają w poszukiwaniu nowych rozwiązań, a ich pomysły, nowe wdrożenia i innowacyjne rozwiązania dla zdrowia i urody zdają się nie mieć końca – dodaje Iwona Wawrzeńczyk, menadżer do spraw rozwoju firmy. W końcu Stanisław Szczepaniak na jednym z wykładów organizowanych cyklicznie w Kieleckim Centrum Biznesu zapowiedział, że preparaty Invex Remedies stworzą kiedyś możliwość życia 120 lat, a może dłużej!

Warto podkreślić, że firma szybko zyskała zasięg międzynarodowy i zawsze podkreśla, skąd się wywodzi - Estetyka i dość prosty projekt opakowań wyróżniają nasze kosmetyki na tle innych marek. Na targach międzynarodowych zawsze biorą nas za firmę francuską bądź szwajcarską. Polskie, świętokrzyskie korzenie podkreślamy z dumą – mówi Monika Szczepaniak.
Przy sesji zdjęciowej przygotowywanej wraz Tomaszem Stockingerem nie było inaczej. - Na plan zaprosiliśmy fotografów z Kliniki Wizji Estetycznej – parę kielczan, która mimo młodego wieku wypracowała swój charakterystyczny styl. Cenimy sobie pracę z profesjonalistami, tym bardziej pochodzącymi z naszego regionu – podkreśla Iwona Wawrzeńczyk.

Aktualnie marka Invex Remedies skupia się mocno na bliższych i dalszych planach – trwają prace nad wprowadzeniem nowych produktów już w pierwszym kwartale 2017 roku. Co nowego wymyślą nasi wynalazcy? Dowiemy się wkrótce.