Śladem Lidla czy Tesco, Biedronka wprowadza swoją markę ubrań, Tom & Rose. Na początek: piżamy i bielizna. Ubrania w Biedronkach owszem były, ale nie konkretnej marki.

Ubrania z Biedronki: 12 stycznia 2017 w Biedronce ruszyła sprzedaż odzieży dla kobiet i mężczyzn marki Tom&Rose. Na początek dostępne są piżamy i bielizna. Asortyment jest prezentowany na dedykowanej stronie www.tomandrose.pl, na której klienci mogą również skorzystać z porad stylistki zamieszczonych w formie bloga.

Co tydzień w Biedronce będzie oferowany nowy asortyment marki Tom&Rose. Na 2 lutego 2017 zapowiadana jest kolekcja Boho.

Jak reklamuje markę Bidronka, Tom&Rose to linia ponadczasowych klasycznych ubrań, stanowiących niezbędną bazę dowolnych stylizacji, dopasowana do każdego stylu oraz dodatki z charakterem, wpisujące się w aktualne trendy. Wprowadzenie marki wynika z rosnącego zainteresowania klientów tą kategorią produktów.

Produkty pod marką Tom&Rose zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które przechodzą szczegółowe testy i badania na każdym etapie produkcji tak, aby mogły sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na produktach marki można znaleźć znaki Oeko-tex czy Intertek, potwierdzające ich jakość. Kolekcje są produkowane w krajach Azji oraz w Polsce.

W ofercie marki Tom&Rose dostępne będą m.in. bluzki, sukienki, spódnice i żakiety kurtki oraz buty i akcesoria na jesień i zimę. Dodatkowo np. oferta walentynkowa obejmie zmysłową bieliznę dla kobiet, a także wygodne i miękkie bawełniane koszulki.

Zobaczcie na screenach gazetki z Biedronki, ile kosztują ubrania marki Tom & Rose.

Przypomnijmy: w całej Polsce Biedronka ma 2700 sklepów, tylko w Katowicach ponad 20.