Trafiłeś na stronę, gdzie znajdziesz treści z zakresu lokalnego biznesu, gospodarki i ekonomii. Strefa Biznesu to dział "Dziennika Zachodniego", który organizuje i zbiera materiały o treści biznesowej. Należy również do sieci kilkunastu regionalnych Stref Biznesu. W Strefie znajdziesz ciekawe lokalne wiadomości biznesowe, dowiesz się, co dzieje się w regionie i innych polskich miastach. Materiały publikowane przez redaktorów "Dziennika Zachodniego" podzielnone zostały na kilka kategorii tematycznych, rozwijanych w liczne podkategorie.

Dział "firma" zawiera m.in. materiały o tym, jak założyć biznes czy prowadzić przedsiębiorstwo, w "pieniądzach" możecie poczytać o inwestowaniu na giełdzie, oszczędzaniu czy wyprzedażach, a "prawo i podatki" zbiera informacje na temat podatków lokalnych czy sposobu załatwiania spraw w różnych urzędach.

Artykuły ilustrowane są zwykle ciekawymi zdjęciami i tematycznymi filmikami. Do dyspozycji czytelników oddajemy również forum. Zapraszamy do poznawania Strefy Biznesu.