Firma DAGMA Bezpieczeństwo IT z Katowic to jeden z największych na polskim rynku dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT. Teraz firma szuka specjalistów IT, pracowników działu obsługi klienta, marketingu czy specjalistów ds. handlowych.

Firma istnieje na rynku 30 lat. Wśród oferowanych przez nią produktów ma m.in. popularne w Polsce antywirusy ESET, które współtworzy krakowski oddział badawczo-rozwojowy tej firmy. Dziś katowicka firma DAGMA zatrudnia ponad 90 pracowników, w tym nie tylko inżynierów IT, ale również marketingowców, logistyków czy specjalistów ds. handlowych. I stale poszukuje kolejnych pracowników. W ciągu ostatnich 5 lat firma podwoiła zatrudnienie w swojej siedzibie w Katowicach.

W swoim portfolio posiada prócz popularnego w Polsce antywirusa, również wysokospecjalizowane narzędzia do ochrony sieci firmowych, szyfrowania danych. Dzięki siatce ponad 2000 partnerów handlowych z produktów dystrybuowanych przez tę firmę korzysta obecnie ponad 3,5 mln Polaków, w tym banki, szpitale, uczelnie oraz firmy i indywidualni posiadacze komputerów.

W ciągu 30 lat działalności firma m.in. wprowadziła na polski rynek takie marki jak ASUS, Request oraz ESET (producent najpopularniejszych w Polsce płatnych programów antywirusowych).

Firma stale rekrutuje specjalistów IT, pracowników działu obsługi klienta, marketingu czy specjalistów ds. handlowych. W ofercie firmy znajdują się również staże i praktyki.

Aktualne oferty pracy i staży można znaleźć na stronie www.dagma.com.pl.