Nagroda główna, trzy wyróżnienia oraz coraz wyższa pozycja w rankingu wśród międzynarodowych gigantów IT – gliwicka Future Processing umacnia swoją pozycję wśród najlepszych pracodawców w kraju otrzymując nagrody w kolejnych konkursach.

O atrakcyjności gliwickiej firmy jako pracodawcy świadczy niedawne zwycięstwo w konkursie HR Dream Team organizowanym przez Grupę Pracuj, właściciela serwisu Pracuj.pl. Future Processing otrzymała tu nagrodę za kampanię rekrutacyjno-wizerunkową „Better Future”, w kategorii skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów.

- Celem kampanii była rekrutacja inżynierów-pasjonatów o wąskich kompetencjach z obszaru obrazowania medycznego.

By dotrzeć do tak wymagających odbiorców, stworzyliśmy wideo rekrutacyjne, które w lekki i przystępny sposób przybliża tematykę projektu, podkreślając jednocześnie znaczenie IT w medycynie i dobroczynny wpływ technologii na człowieka. Wykorzystaliśmy rozpoznawalny motyw, nawiązujący do słynnego obrazu „Lekcja anatomii doktora Tulpa” pędzla Rembrandta, a w przedsięwzięcie zaangażowaliśmy inżynierów pracujących w FP – mówi Patrycja Dobrowolska, Marketing Manager Future Processing.

Firma została wyróżniona także przez organizację HRM Institute, która nagradza pracodawców wykazujących się kreatywnością, pomysłowością i efektywnością w działaniach skierowanych do pracowników.

- Jest nam niezwykle miło, że nasze działania zostały wyróżnione przez HRM Institute aż w trzech z siedmiu kategorii. Tym bardziej, że poprzeczka zawieszona była naprawdę wysoko. Doceniono naszą zakładkę „Kariera”, film rekrutacyjny „Better Future – Medical Imaging” oraz kampanię Better Future” – dodaje Patrycja Dobrowolska.

Inżynierowie pozyskani w niecodzienny sposób z pomocą kampanii, będą rozwijać projekt ECONIB prowadzony wspólnie z Centrum Onkologii w Gliwicach. Jego celem jest stworzenie i dostarczenie innowacyjnego produktu, który zostanie wdrożony w codziennej praktyce klinicznej dla poprawienia skuteczności diagnozy i leczenia pacjentów z chorobami nowotworowymi.

Zobacz galerię

Dodatkowo Future Processing została doceniona w badaniu preferencji polskich studentów przeprowadzonym przez międzynarodową firmę doradczą Universum, opublikowanym w Forbes’ie. Prawie 28 tys. osób wyłoniło pracodawców, którzy najskuteczniej przyciągają młode talenty. Future Processing, jako jedyna firma regionalna, znalazła się na liście razem z takimi gigantami jak Google, Samsung czy Microsoft. Jednocześnie firma awansowała na 29 miejsce – o siedem oczek do góry w porównaniu z ostatnim rokiem.

Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.

ZOBACZCIE FILM: Mija 20 lat od powodzi tysiąclecia: