Budowa Parku Handlowego "Tęcza" w Kłobucku rozpoczęła się w ubiegłym roku. W czwartek nastąpiło otwarcie sklepów, które ulokowały się w parku. Zainteresowanie mieszkańców było umiarkowane, czego powodem mogły być fatalne warunki atmosferyczne w regionie.

Park Tęcza w Kłobucku otwarty

Inwestycja powstała przy jednej z głównych ulic Kłobucka (ul. Wieluńskiej) - przy drodze krajowej nr 43. W sąsiedztwie Parku Handlowego znajduje się sklep sieci Netto. Powierzchnia parku to 1150 mkw. Powstały obiekt różni się znacznie od pierwotnego projektu. Czy przypadnie mieszkańcom do gustu?

Zobacz galerię

Wśród najemców znaleźli się sklep obuwniczy CCC, Pepco oraz placówka sieci "Drogerie Polskie".

Największym zainteresowaniem mieszkańców, którzy przyszli dziś na otwarcie centrum handlowego cieszyło się Pepco. Sklepy przygotowały z okazji otwarcia specjalne rabaty. Z powodu fatalnej pogody pierwsi klienci pojawili się na kilkanaście minut przed otwarciem.

Jedni klienci byli zadowoleni z tego, że nowe sklepy pojawiły się w Kłobucku, inni narzekali na małą ilość miejsc parkingowych. - Ludzi przed drzwiami nie jest bardzo dużo, większość przyszła na nogach, a tu parking od rana zajęty. Przez kogo? - pytała jedna z klientek. - Dobrze, że powstaje coraz więcej nowych sklepów, bo nie będzie potrzeby jechać na zakupy do Częstochowy - mówiła inna klientka.

ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA
DZISIAJ POLECAMY PROGRAM KATARZYNY KAPUSTY Z CYKLU TU BYŁAM