Naucz się wideo – nowego języka biznesu

Na naszych oczach w internecie dokonuje się rewolucja. Łatwość dostępu do sieci sprawia, że korzysta z niej już 78 proc. z nas. Statystyki pokazują też, że niemal dwóch na trzech Polaków korzysta z internetu z telefonu komórkowego. To stwarza ogromne możliwości osobom, które potrafią przekuć w sukces wiedzę, jak poruszać się w świecie online, w którym coraz więcej „bywalców” to użytkownicy mobilni. Eksperci monitorujący rozwój trendów, którym podlega internet, nie mają wątpliwości: największy sukces osiągną ci, którzy poznają możliwości, jakie dają narzędzia w sieci.

Wraz z upowszechnieniem internetu zmieniają się także realia obowiązujące na rynku reklam, na którym, również w Polsce, coraz większe znaczenie ma reklama w internecie, która odpowiednio przygotowana jest bardzo skuteczna.
Tego, jak dotrzeć do potencjalnego klienta ze swoim produktem lub usługą, jak wykorzystać pięć sekund, które decydują o jego zainteresowaniu przekazem i jak do niego przekonać odbiorcę, można dowiedzieć się podczas FlexiForm Day.

Czym jest Flexi Form Days?

To cykl konferencji i warsztatów organizowanych przez Biuro Reklamy Polska Press w Katowicach, poświęconych najnowszym trendom i rozwiązaniom wykorzystywanym w komunikacji marketingowej. Warsztaty są dedykowane praktykom marketingu z firm z terenów województwa śląskiego, którzy chcą poszerzyć i uporządkować swoją wiedzę z zakresu komunikacji w sieci. Każdy z warsztatów będzie poświęcony innym zagadnieniom.

Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć kompleksową wiedzę oraz dowiedzieć się od doświadczonych ekspertów, jak omawiane narzędzia marketingowe można zastosować w praktyce.

Szczególna uwaga poświęcona będzie wideo, bo już lada dzień aż 80 proc. wszystkich treści reklamowych w sieci będzie robionych właśnie w wersji wideo. Jak w swoim biznesie wykorzystać YouTube? Jak skutecznie komunikować się w biznesie za pomocą wideo? Jakich używać narzędzi, żeby praca z wideo była łatwa, lekka, przyjemna, ale przede wszystkim skuteczna? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi udzielą prelegenci i specjaliści od marketingu internetowego. Flexi Form Day to niepowtarzalna okazja, by każdy biznesmen mógł zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą w nowoczesny sposób dotrzeć do klienta.

Pierwsze spotkanie Flexi Form Day odbędzie się już w najbliższy wtorek 4 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – Plac Sławika i Antalla 1 – w Katowicach, z udziałem m.in. trenerów Internetowych Rewolucji. Internetowerewolucje.pl to bezpłatna platforma szkoleniowa stworzona przez firmę Google, która pomaga przedsiębiorcom poszerzyć ich kompetencje cyfrowe. Specjaliści Internetowych Rewolucji opowiedzą, jak efektywnie korzystać z najpopularniejszej wyszukiwarki, jak wiele można osiągnąć dzięki komunikacji z wykorzystaniem mediów społecznościowych. I – przede wszystkim – jak wielką rolę w reklamie online odgrywają dziś treści wideo.

Konkurs

Na jednego z uczestników konferencji, który najlepiej odpowie na pytania konkursowe, czeka nagroda: voucher na kampanię promocyjną na powierzchni reklamowej Polska Press Grupy, do wykorzystania do 31 lipca 2017 r. Koperta z otwartymi pytaniami konkursowymi znajdować się będzie w chwili rozpoczęcia konferencji, na krześle każdego uczestnika, a odpowiedzi na pytania oceni Komisja Konkursowa. Każdy, kto chce poznać trendy i inspiracje online dla swojego biznesu, jest mile widziany!

By otrzymać zaproszenie na warsztaty,
skontaktuj się z nami: katowice.flexiformday.pl/


Flexi Form Day w Katowicach

Już we wtorek 4 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – Plac Sławika i Antalla 1 w Katowicach – odbędzie się kolejny Flexi Form Day. Przyjdź i poznaj najnowsze trendy i inspiracje mobile dla Twojego biznesu

Flexi Form Days – poznaj trendy i inspiracje dla Twojego biznesu

Podczas kursów Flexi Form Days dowiesz się:

- Dlaczego Twój biznes powinien być mobilny?
- Jak skutecznie komunikować się w biznesie za pomocą najnowszych technologii?
- Jakich używać narzędzi, aby komunikacja w zakresie mobile była skuteczna?
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, jak z technologii mobilnych korzystają najlepsi w branży, to Flexi Form Days jest właśnie dla Ciebie!

Dowiedz się więcej o reklamie wyświetlanej na urządzeniach mobilnych i poszerz wiedzę dotyczącą rynku mobile w Polsce.

logo Google


Partnerem cyklu jest Google , organizator programu edukacyjnego Internetowe Rewolucje www.internetowerewolucje.pl