Wodny Park Tychy poszukuje pracowników do działu obsługi klienta. Co najmniej 20. Kandydaci muszą wyróżniać się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w zespole i współpracy z klientami. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 sierpnia.

Ruszyła rekrutacja pracowników do działu obsługi klienta w Wodnym Parku Tychy. Zatrudnienie znajdzie tu co najmniej 20 osób. Zgłoszenia można wysyłać do 18 sierpnia br.

Nowo zatrudnieni pracownicy będą odpowiedzialni za kilka stref: kas, saun, wellness, edukatorium. Będą osobami „pierwszego kontaktu” z klientem. Do ich zadań będzie należała bieżąca obsługa poszczególnych części obiektu, aktywna współpraca z innymi działami oraz wspieranie managera aquaparku w realizacji ogólnej strategii. Najbardziej pożądanymi cechami przyszłych pracowników są zaangażowanie, kreatywność i chęć tworzenia przyjaznej atmosfery nowo powstałego obiektu.

– Zależy nam, by pracownicy zajmujący się obsługą klienta wyróżniali się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w zespole i współpracy ze wszystkimi klientami. To podstawowe cechy, które każda z tych osób musi posiadać – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes RCGW , inwestora Wodnego Parku Tychy – Nieoceniona będzie również dokładność i komunikatywność.

Praca na tym stanowisku będzie realizowana w systemie dwuzmianowym, przez 7 dni w tygodniu. By zminimalizować uczucie znużenia, pracownicy będą się zmieniać pomiędzy poszczególnymi strefami.

Inwestor obiektu, spółka RCGW. gwarantuje dla wszystkich zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego oraz motywacyjny system wynagrodzeń.

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) można wysyłać do 18 sierpnia br. pocztą elektroniczną na adres rcgw@rcgw.pl. Szczegóły rekrutacji - http://bit.ly/2uFRygB

Tour de Pologne 2017 ETAPY, TRASA, GDZIE KIBICOWAĆ

Uber helikopter w Katowicach remedium na korki INSTRUKCJA

Tarnowskie Góry. Zabytkowa Kopalnia Srebra wpisana na listę UNESCO [REPORTAŻ DZ]

Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.