4 Design Days w Katowicach już od 16 lutego: Ikony dizajnu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe, deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Katowicach.

– Pytanie o to, czy potrzebujemy dizajnu, jest jak pytanie o to, czy do życia potrzebujemy tlenu – stwierdziła podczas pierwszej edycji „4 Design Days” w Katowicach Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Przed nami kolejne „4 Design Days”, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, wydarzenie wypełnione dyskusjami o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz we wzornictwie.

Zobacz galerię

Pierwsze dwa dni (16-17 lutego) przeznaczone są dla profesjonalistów – architektów, projektantów, producentów, przedstawicieli firm usługowych i deweloperów. W dniu otwierającym „4 Design Days” zaplanowano również ceremonię wmurowania kamienia węgielnego na placu budowy biurowca .KTW.

4 Design Day: Tak było przed rokiem

Powstający w sąsiedztwie Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego kompleks biurowy, zaprojektowany przez Medusa Group, ma być kolejną architektoniczną perełką w katowickiej Strefie Kultury.