Ważne
  Diagnoza TVN PREMIERA 5 września: Zwiastun pokazuje Rybnik...

  Diagnoza TVN PREMIERA 5 września: Zwiastun pokazuje Rybnik ZOBACZ WIDEO

  Aleksander Król

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Diagnoza TVN PREMIERA 5 WRZEŚNIA Ten serial śledzić będzie z pewnością cały Rybnik. To właśnie w Rybniku kręcone były sceny plenerowe. Ale sądząc po nazwiskach aktorów, serial TVN powinien znaleźć fanów w całej Polsce. Zobaczcie zwiastun serialu Diagnoza.
  Serial Diagnoza
  1/8
  przejdź do galerii

  Serial Diagnoza ©TVN

  Diagnoza TVN PREMIERA 5 WRZEŚNIA

  Nie planujcie nic na wieczór 5 września, zaproście przyjaciół i wygodnie rozsiądźcie się na kanapach przed telewizorami. To właśnie we wtorek 5 września 21.30 wyświetlony zostanie premierowy odcinek serialu Diagnoza, którego akcja rozgrywa się w Rybniku. W internecie na oficjalnym fanpage serialu TVN udostępniony został kilka dni temu zwiastun nowego serialu.

  Jest krótki, trwa niecałą minutę, ale każdy rozpozna w nim kadry z naszego miasta. Widzimy między innymi jak Maja Ostaszewska, grająca w Diagnozie postać głównej bohaterki Anny, która traci pamięć w wypadku idzie w stronę kolorowego placu zabaw na terenie Parku Tematycznego nad Nacyną.

  19 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Dziennika Zachodniego

  Serial TVN Diagnoza: Aktorzy w Rybniku kręcą pierwsze sceny. Na planie zobaczyć można Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza czy

  Serial TVN Diagnoza: Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny w Rybniku kręcą pierwsze sceny ZDJĘCIA

  Link do głównego zdjęcia

  Serial TVN Diagnoza: Aktorzy w Rybniku kręcą pierwsze sceny. Na planie zobaczyć można Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza czy Magdalenę Popławską. ©Aleksander Król/TVN  Jest też nocna scena karetki pędzącej przez chwałowickie osiedle familoków.  Zapowiada się świetnie! Zapraszamy przed telewizory 5 września!  Tour de Pologne 2017 ETAPY, TRASA, GDZIE KIBICOWAĆ  Tajemnicze zamknięcia aptek. Dlaczego je likwidują?  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama