Wszyscy miłośnicy talentu Adama Małysza doskonale pamiętają czasy Małyszomanii, kiedy to czasami Orła z Wisły można było spotkać po zawodach z żoną Izabelą i córką Karoliną, wówczas małą dziewczynką. Okazuje się, że od tego czasu wiele wody upłynęło w Wiśle i Karolina nie jest już ową słodką dziewczynką, lecz piękną, dojrzałą kobietą, która prowadzi swoje życie i jest aktywna w mediach społecznościowych.

Dwa lata temu media rozpisywały się o tym, że Karolina Małysz skończyła 18 lat, chodzi do Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle (wówczas zastanawiała się co będzie robiła w przyszłości) i strasznie martwi się o swojego ojca, który startował w rajdach samochodowych.

Z kolei w ubiegłym roku głośno komentowany był wpis Izabeli Małysz, która na Facebooku wzięła w obronę Karolinę. Okazało się, że córka Małyszów przez cztery lata była nękana przez pewną stalkerkę.

Sprawą zajęła się policja, później trafiła do sądu, który orzekł wobec stalkerki środek wychowawczy w postaci... upomnienia. Zirytowana Izabela Małysz postanowiła upublicznić dane owej stalkerki.

Zdaje się, że tamte przykre wydarzenia w życiu Małyszów to już odległa przeszłość. Jak wynika z mediów społecznościowych, zwłaszcza zdjęć zamieszczanych na instagramie, Karolina Małysz ma się dobrze - dojrzała, jest piękna, cieszy się życiem. I bardzo dobrze!

🐭🌸 #fotografkamil #spring

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

🍒🍭💋 #pinupstyle #50s #tablo Fotograf: @pilch_natalia

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

#Winter#free#time#snow#cold#sunny#Day#pink#scarf#straight#hair

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Tych przestępczyń szuka policja. Poznajecie? Oto nazwiska

Największe absurdy Śląska i całej Polski. Nie uwierzycie, jeśli nie zobaczycie

KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS

Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Można się o tym przekonać odwiedzając Silesia City Center. Na Placu Słonecznym powstało sportowo-rekreacyjne centrum rozrywki o nazwie Silesia Summer Park. Na jego terenie znajduje się wszystko, czego potrzeba do dobrej zabawy: pole do mini golfa, boisko do streetballu, ścianka wspinaczkowa, a także park linowy dla najmłodszych w formie małpiego gaju.