Natalia Przybysz dokonała aborcji. Piosenkarka udzieliła wywiadu "Wysokim obcasom". Wyznała w nim, że poddała się aborcji.

Natalia Przybysz aborcja

W opublikowanym w "Wysokich obcasach" wywiadzie, znana piosenkarka, Natalia Przybysz wyznaje, że dokonała aborcji, będąc w trzeciej ciąży.

Natalia Przybysz dzieci

Natalia Przybysz ma już dwójkę dzieci. W wywiadzie przyznaje, że nie chciała trzeciego dziecka, dlatego dokonała aborcji.

"Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka.

Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach. Mój narzeczony jest wspaniałym ojcem i cudownie zajmuje się naszymi dziećmi, ale nie chciałam mu już tego dokładać. Ja bardzo często wyjeżdżam, taką mam pracę, koncertuję, często nie ma mnie w domu. Z dwójką dzieci nie jest łatwo, ale jest cudownie i chciałam, żeby tak pozostało" - wyznaje w wywiadzie udzielonym "Wysokim obcasom" Natalia Przybysz.

Natalia Przybysz aborcja na Słowacji

Przybysz zabieg przeprowadziła na Słowacji niemal rok temu. Otwarcie mówi, że po wszystkim poczuła wielką ulgę. "Wszystko trwało pięć minut. Pięć minut.I nagle przychodzi taki wielki oddech. Największy wydech świata" - czytamy w wywiadzie "Wysokich obcasów".

Zobacz również: Takimi autami jeździ władza regionu - część 2 [zdjęcia]

Natalia Przybysz dokonała aborcji

Po wyznaniu dotyczącym aborcji internauci w większości nie pozostawili na Natalii Przybysz suchej nitki. Krytykują piosenkarkę z sam fakt dokonania aborcji oraz za mówienie o tym z taką łatwością publicznie.

Po publikacji na piosenkarkę wylała się fala hejtu. Rafał Ziemkiewicz komentując sprawę dla "Super Expressu" mówi o niej " Ta pani nie zasługuje na poważne traktowanie. Dla wygody zabiła dziecko. Co ciekawe, jest bardzo dumna z tego, co zrobiła". Pod koniec podsumowuje: "po prostu potwór i tyle".

Na fanpejdżu wokalistki także pojawiają się słowa krytyki. Jest mowa o "koszmarnym łajdactwie", "mordowaniu dziecka", "wygodnickiej paniusi, odczuwającej ulgę po zabiciu dziecka".

Z drugiej strony, poza hejtami, pojawiają się także głosy, że to bardzo ważne wyznanie, które może dużo zmienić w kwestii publicznego mówienia o aborcji. Jest też sporo osób, które bronią Przybysz, mówiąc, że aborcja to jej sprawa i wysyłają piosenkarce słowa wsparcia.
Wideo: Pogoda na dzień (24.10.2016) | KUJAWSKO-POMORSKIE

źródło: TVN Meteo Active/x-news