Australijka Sylvia Martin, mająca 93 lata, postanowiła w końcu wyjść za mąż za swojego wieloletniego przyjaciela Franka. Nie mogła jednak zdecydować się, jaką suknię wybrać na ślub. Postanowiła więc spytać o radę... internautów.

Sylvia i Frank znają się ponad 20 lat i mężczyzna wielokrotnie już prosił ją o rękę. Sylvia jednak wciąż odmawiała, chcąc uszanować nazwisko swojego zmarłego męża.

Gdy rok temu staruszka zachorowała i przeniosła się do swojej rodziny mieszkającej w Canberra, Frank myślał, że już wszystko stracone. Sylwia jednak wyzdrowiała, odnalazła przyjaciela i przekonała go, żeby przeprowadził się do niej. Gdy starsza pani dowiedziała się, że wychodząc za mąż może zachować swoje dotychczasowe nazwisko – postanowiła w końcu zgodzić się na ślub.

Facebook / Birdsnest

Gdy jednak odwiedziła sklep z sukienkami, nie była w stanie zdecydować się, którą z czterech kreacji wybrać. Postanowiła więc zrobić zdjęcia i zamieścić je w internecie, pytając o radę.

Zdjęcia opublikował na swoim facebookowym profilu sklep Birdsnest. Post błyskawicznie zyskał tysiące polubień, setki udostępnień i ponad 10 tysięcy komentarzy. Ostatecznie Sylvia zdecydowała się na opcję C, a sukienkę dostała od sklepu w prezencie.

Zobacz także:

94-latka przebiegła półmaraton. "Czuję się tak, jak w wieku 16 lat"