Dobra wiadomość dla fanek serialu "Seks w wielkim mieście". Powstanie trzecia filmowa opowieść o przygodach Carrie, Mirandy, Charlotte i Samanthy.

Plotki o tym, że może powstać kolejna część przygód czwórki z Nowego Jorku krążyły od dawna. W grudniu poinformowano, że aktorki wcielające się w postaci głównych bohaterek zgodziły się na zagranie w kolejnym filmie bazującym na popularności "Seksu w wielkim mieście". Na ekranie pojawią się Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis.

QUIZ: JAK DOBRZE ZNASZ "SEKS W WIELKIM MIEŚCIE"

W tym roku serial obchodził 18 urodziny. Początkowo gdy stacja HBO zdecydowała się go wyemitować towarzyszyło temu sporo kontrowersji, bowiem w serialu poruszano tematy, których wcześniej w amerykańskiej telewizji nie było. Główne bohaterki były wyzwolonymi kobietami, które chętnie zmieniały partnerów i otwarcie mówiły o seksie. Serial zyskał ogromną popularność, czyniąc aktorki grające w "Seksie w wielkim mieście" gwiazdami. a fali popularności serialu powstały dwa filmy fabularne. Pierwszy z nich kręcony był w Nowym Jorku, drugi w Dubaju. Na razie nic nie wiadomo o fabule trzeciego filmu.

Wideo: Agencja TVN/ x-news