W Niedzielę Wielkanocną jedna z większych agencji koncertowych Prestige MJM zapowiedziała na swoim fanpage'u na Facebooku, że po świętach ogłosi datę koncertu światowej gwiazdy. Do posta dołączony był link do klipu "Bad Romance" Lady Gagi. W sieci zawrzało, bo fani Lady Gagi czekają na jej koncert w Polsce od lat.

Lady Gaga (właściwie: Stefani Joanne Angelina Germanotta) to jedna z największych gwiazd muzyki pop. Znamy ją z takich hitów, jak "Bad Romance", "Paparazzi" czy "Poker Face". Każdy jej koncert to prawdziwe show. Czy ten klip w zapowiedzi koncertu to agencyjny żart?

"Jeśli ten teledysk to przypadek, a wy nie ogłosicie Gagi to jesteście potworami", "Prima Aprilis 16 dni temu było" - komentują w sieci internauci. Na oficjalnej stronie agencji Prestige MJM również pojawiła się informacja: "Już wkrótce. Ogłoszenie kolejnego koncertu gwiazdy światowej muzyki".

Wątpliwości może budzić jednak fakt, że tuż po świętach miała zostać ogłoszona trasa koncertowa Queen i Adama Lamberta. Lady Gaga 15 kwietnia rozpoczęła swoją trasę koncertową "The Joanne World Tour". Europejskie koncerty w ramach tej trasy zaplanowano na wrzesień (wokalistka będzie m.in. w Barcelonie, Zurychu, Mediolanie, Hamburgu, Antwerpii, Amsterdamie, Londynie, Manchesterze, Kopenhadze, Sztokholmie, Berlinie i Kolonii), ale do tej pory na liście nie było żadnego z polskich miast. Lady Gaga występowała już w naszym kraju w 2010 roku (w ramach "The Monster Ball Tour"). Zaśpiewała w gdańskiej Ergo Arenie. Czy możemy liczyć na jej powrót?

Oficjalny komunikat ma zostać podany po świętach.