Już wkrótce do sieci sklepów Biedronka w Polsce powrócą Świeżaki - lubiane przez dzieci pluszowe owoce i warzywa. Tym razem pojawią się nowe maskotki większe i mniejsze.

Według nieoficjalnych informacji, akcja ruszy w najbliższy poniedziałek (28 sierpnia). Do sklepów trafią nie tylko pluszaki, ale też przywieszki.

Biedronka nie podaje jeszcze szczegółów. Jednak już dziś do redakcji "Gazety Pomorskiej" dotarł jeden ze Świeżaków z zapowiedzią oficjalnego komunikatu (na zdjęciu). Więcej informacji mamy poznać jutro.

Jeden z nowych Świeżaków, który już wkrótce pojawi się w Biedronce Katarzyna Paczewska

Wirtualna Polska dotarła szybciej do nowej gazetki Biedronki.

Jak z niej wynika będą nowe maskotki: Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Borówka Basia oraz Kalafior Krzyś. Dodatkowo w promocji będzie można zbierać punkty na "Świeżaki juniorów". To już nie pluszowe zabawki, a niewielkich rozmiarów przywieszki na klucze czy do plecaka. Tu dzieci będą mogły zebrać m.in. jabłuszko Antosia, marcheweczkę Marysię czy czosnek Czesio.

Przeczytaj: Niektórzy klienci wciąż czekają na Świeżaki. Biedronka: - Przykro nam!

fragment plakatu

Z oficjalnych informacji
20 sierpnia Biedronka rozpoczęła nową kampanię „Coś świeżego rusza do Biedronki”. Jest ona prowadzona w telewizji, na profilu sieci na Facebooku, na stronie internetowej sieci oraz w sklepach.

Czytaj również: Gang Świeżaków. Zrobisz zakupy, dostaniesz maskotkę. Gdzie?

Na kampanię składa się 15-sekundowy spot, który pokazuje podróż świeżych warzyw i owoców do sklepu Biedronka.

Przeczytaj też: Nowe świeżaki w Biedronce! Klientka: Saszetek już nie ma. Biedronka: Za chwilę będą