Ten wynik pozwolił 29-letniej Kuczyńskiej pozostawić w tyle 19 innych wpływowych blogerek.

- Co za dzień! Co za miesiąc! Ciągle nie wierze, że takie rzeczy się dzieją. Ta informacja jest jakimś szokiem nie do opisania! To chyba jedno z najważniejszych wyróżnień, sukcesów jakie do tej pory mi się przytrafiły! Jedno wielkie WOW!!!! - napisała na swoim oficjalnym Instagramie Maffashion.

Zobacz galerię

Blogerka ze Złotowa (woj. wielkopolskie) już od kilku lat jest na fali. Julia Kuczyńska swojego bloga internetowego poświęconego modzie założyła w 2009 roku. Do dziś prezentuje na nim swoje stylizacje modowe. Naprawdę głośno zaczęło się o niej robić po około trzech latach jej internetowej działalności. Zyskała uznanie zarówno polskich jak i zagranicznych mediów. Jej dobra passa trwa.

Do dziś Maffashion bywa na pokazach mody, bierze udział w kampaniach reklamowych. Pojawia się na okładkach znanych pism i bierze udział w rożnych sesjach zdjęciowych. Często też uczestniczy w nagraniach do programów telewizyjnych. Stała się niejako ekspertką mody, stylu i biznesu. To nie wszystko. Kuczyńska nie tylko prezentuje ale i projektuje ubrania. Na początku 2012 roku założyła własną markę odzieżową Staff by Maff. Projekt powstał w duecie z projektantką, Martą Gajewską. Ubrania sygnowane pseudonimem blogerki można nabyć m.in. za pośrednictwem strony internetowej.

Jej działalność już od dawna dostrzegają cenione magazyny i serwisy. Jako jedyna Polka dotarła do pierwszego miejsca na międzynarodowej stronie poświęconej modzie lookbook.nu. Zdjęcia jej stylizacji pojawiły się w wielu magazynach branżowych m.in.: Glamour, niemieckim Vogue czy japońskim Nylon. Kuczyńska dwukrotnie zwyciężyła w plebiscycie Modne Kreacje 2012 podczas Warsaw Fashion Street 2012 w kategoriach: Blog Mody oraz Modna Kreacja 2011.

Blog Maffashion znalazł się na 7. miejscu rankingu blogów modowych według miesięcznika Press. Jako jedna z czterech wyróżnionych blogerek z całego świata wzięła też udział w kampanii młodzieżowej marki odzieżowej Bershka. W 2013 roku otrzymała statuetkę Glam Awards w kategorii Blogerka Roku.