Po wielkim sukcesie, jakim okazał się program TVN "Top Model", telewizja Polsat postanowiła pójść za ciosem i zaproponować swoim telewidzom kolejny program o modelkach. Tym razem jednak nietypowo, bo o modelkach plus size. Ruszają castingi do polskiej edycji programu „Curvy Supermodel”.

To program, jakiego w Polsce nie było! Telewizja Polsat postanowiła zmienić spojrzenie na świat modelingu. Ruszają castingi do polskiej edycji popularnego programu "Curvy Supermodel". Czy show powtórzy sukces, jaki osiągnął program "Top Model" w TVN?

Przekonamy się już niedługo, bowiem ruszają castingi do "Curvy Supermodel", show dla kobiet, które marzą o tym, aby zostać modelkami plus size. Program bije rekordy popularności za granicą. "Curvy Supermodel" od października można oglądać w niemieckiej telewizji RTL2. Czy i w Polsce okaże się hitem?"Udowodnij, że piękno nie ma rozmiaru" - brzmi hasło przewodnie nowego programu telewizji Polsat.

Kobiety, które zdecydują się na zgłoszenie do programu, najpierw będą musiały stanąć przed czteroosobowym jury. Wiadomo, że jedną z zasiadających w nim kobiet będzie Elżbieta Romanowska.

Warunek? Wiek od 18 do 28 lat, rozmiar 42 bądź większy i co najmniej 170 cm wzrostu. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki należy wysyłać na adres: modelka@rochstar.tv

materiały promocyjne

Seria przewiduje 10 odcinków. Za produkcję programu odpowiada firma Rochstar. "Curvy Supermodel" zadebiutuje na antenie Telewizji POLSAT najprawdopodobniej jesienią 2017 roku.