Nadszedł moment, w którym kobiety muszą zacząć współdzielić podium kosmetyczne z płcią przeciwną.

"BeautyBoy" a właściwie Władysław Klinczuk, jest młodym chłopakiem, który niewiele robi sobie z podziałów związanych z tradycyjnie przyjętymi przynależnościami płci. Nie dość, że zajmuje się stricte kobiecą kategorią - makijażem, trzeba mu przyznać, że robi to doskonale. Sam o sobie pisze: "Jestem BeautyBoy i jako pierwszy chłopak na polskim YT prowadzę kanał o tematyce urodowej". Jego filmiki, biją rekordy popularności.

Siła vlogera polega przede wszystkim na tym, iż w swobodny i profesjonalny sposób pokazuje, jak prawidłowo wykonać makijaż, niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną. "Makijaż dla chłopaka BACK TO SCHOOL", "ZNIELUBIEŃCY życia, buble kosmetyczne, drogie produkty nie warte swojej ceny", "Róż dla chłopaka i dziewczyny. Aplikacja i wybór", to tylko niektóre tytuły instruktażowych filmów. "Codzienny makijaż dla mężczyzn", na dzień dzisiejszy obejrzało 61 737 osób.

Jak można się domyśleć, pod każdym zamieszczonym filmem, toczy się zagorzała dyskusja. Sam makijażysta zdaje się mieć dystans do reakcji odbiorców. "Liczyłem na hejterów, że napędzą mi popularność" - komentował w wywiadzie udzielonym w Dzień Dobry TVN.

Hit lata – makijaż permanentny. Jak zmienia twarz?

Źródło: TVN