W jednostce produkcji słodyczy dla sklepów IKEA w Irlandii wykryto mysz. Firma zdecydowała się wycofać ze sprzedaży całą partię pianek GODIS PÅSKKYCKLING na wszystkich swoich rynkach, także w Polsce. Klienci, którzy zdązyli już kupić słodycze tej partii, mogą je zwrócić w sklepie.

Ze sprzedaży wycofano pianki GODIS PÅSKKYCKLING w opakowaniach 100-gramowych, z datą ważności pomiędzy 23 października 2018 r. a 26 stycznia 2019 r.

- Wielkanocna seria pianek marshmallow mogła zostać skażona z powodu wykrycia obecności myszy w jednostce produkcyjnej - informuje IKEA.

Pianki GODIS PÅSKKYCKLING zostały wycofane ze sprzedaży na wszystkich rynkach. Każdy, kto zdązył zakupić te słodycze z datą ważności pomiędzy 23 października 2018 r. a 26 stycznia 2019 r. może go oddać w najbliższym sklepie IKEA z uzyskaniem pełnego zwrotu kosztów. Data ważności do spożycia znajduje się z tyłu opakowania. Paragon nie jest wymagany.

Pianki GODIS PÅSKKYCKLING

Aby uzyskać więcej informacji, należy kontaktować się z Domolinią pod numerem 22 275 00 00 lub z Działem Obsługi Klienta w najbliższym sklepie IKEA.

Magazyn "Info z Polski" - zobacz wideo:

źródło: vivi24.pl/x-news.pl.

POLECAMY: