Fundacja Filome zaprasza na kurs kobiecego posłuszeństwa. Na kursie panie mają dowiedzieć się, ile mogą zyskać poprzez oddawanie szacunku mężowi i bycie mu posłuszną.

„Przyjdź na warsztaty, dowiedz się na czym polega posłuszeństwo w małżeństwie, a potem wróć do domu i przekonaj się sama, jakie cuda potrafi zdziałać okazywanie mężczyźnie szacunku” czytamy na stronie wydarzenia “Geniusz kobiecości – posłuszna żona”, które odbywa się w Zebrzydowicach koło Kalwarii Zebrzydowskiej.

9 przyczyn rozwodów w Polsce

Pomysłodawcą szkolenia jest katolicka Fundacja Filome, którą prowadzi małżeństwo. Organizatorzy zachęcają do udziału, pisząc że oprócz pokazania, ile daje małżeństwu posłuszeństwo żony względem męża, poznamy też tajniki zadowalania mężczyzn w codziennym życiu. Koszt jednodniowego kursu to 109 zł.

Fundacja przygotowała też szkolenie dla panów „Mąż przywódca – o władzy mężczyzny”. Co małżonkom ma dać taki kurs? „Poczuj się w końcu Panem swojego domu, ale… dowiedz się najpierw, co oznacza prawdziwie dobre „panowanie”, naucz się wyznaczać cele, układać priorytety, czerpać siłę z przebywania z rodziną, obejmij stery i bądź kapitanem rodzinnego statku z prawdziwego zdarzenia”.

redakcja@stronakobiet.pl