Co trzeci ankietowany przyznał, że całował się w biurze ze współpracownikiem. Jeszcze większa liczba osób o tym myślała.

Portal rekrutacyjny monsterpolska.pl postanowił zapytać w ankietach, czy zdarza nam się całować w pracy. Okazało się, że prawie, co trzeci ankietowany przyznaje się do pocałunku z kolegą bądź koleżanką z pracy. 22 proc. ankietowanych zdradziło, że do pocałunku ze współpracownikiem doszło więcej niż raz. 8 proc. zrobiło to jednorazowo.

Zobacz też: Stres i zmęczenie zabija w nas seks [raport]

Część osób odpowiedziała, że nie całowała się z nikim z pracy, jednak o tym myślała. Wychodzi na to, że co szósty z nas od czasu do czasu marzy o pocałunku ze współpracownikiem. Największa grupa jednak kategorycznie i stanowczo „nigdy” nie zdecydowała się na pocałunek ze współpracownikiem.

Jednak okazuje się, że w porównaniu z innymi narodami, jesteśmy najmniej całuśni. O kilka procent całujących się w pracy wyprzedzają nas Finowie, przepaść powiększają Węgrzy, gdzie pocałunku ze współpracownikiem doświadczyło – 50% badanych i na samym szczycie południowi sąsiedzi. Aż 57% Czechów całowało się z kimś z pracy.

aneta.niezgoda@polskapress.pl

Jak aktorzy radzą sobie ze scenami pocałunku?

Wideo: Agencja TVN/ x-news