Strona Kobiet

Kraje w których ludzie w związkach najczęściej zmieniają partnerów seksualnych

Ostatnie badanie potwierdziło, że monogamia nie jest dla tych, którzy mają ogromny seksualny potencjał. Ujawniło również kraje, w których ludzie w związkach

Pexels

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/23] Następne

Kraje w których ludzie w związkach najczęściej zmieniają partnerów seksualnych

Ostatnie badanie potwierdziło, że monogamia nie jest dla tych, którzy mają ogromny seksualny potencjał. Ujawniło również kraje, w których ludzie w związkach najczęściej wdają się w romanse.

Badanie przeprowadzone przez VictoriaMilan - stronę randkową dla ludzi w związkach szukających romansu - zebrało 7104 aktywnych użytkowników z 20 krajów aby dowiedzieć się ilu mieli partnerów seksualnych w ostatnim roku.

Założyciel Victoria Milan, Sigurd Vedal powiedział, że pozamałżeński seks sprawia, że twój związek jest ciągle żywy i w dobrej formie.

“Każdy kto czuje, że namiętność i potrzeba nowych doznań w jego związku zanika, nie jest stworzony do monogamii. Osoby z tych krajów radzą sobie z tym poprzez spełnianie swoich najskrytszych potrzeb z nowymi kochankami.”

“Zachowują emocjonalną więź łączącą ich z wieloletnimi partnerami i równocześnie dbają o swoje potrzeby seksualne z różnymi partnerami. Jest to sprytny sposób na to by zachować równowagę w swoim związku,” powiedział Vedal.

Zobacz też: Lubuszanie są zadowoleni z seksu - mówi prof. Zbigniew Izdebski
oprac. (m. korn) na podst. mat. prasowych

Polecamy