Hity telewizyjne na czwartek, 27.10.2016! Sprawdź, co...

  Hity telewizyjne na czwartek, 27.10.2016! Sprawdź, co obejrzeć w tv!

  Telemegazyn.pl

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  "Uwikłanie"Film Jacka Bromskiego. Psychoterapeuta dr Cezary Rudzki leczy Henryka Telaka kontrowersyjną metodą ustawień Berta Hellingera.
  1/7
  przejdź do galerii

  "Uwikłanie"

  Film Jacka Bromskiego. Psychoterapeuta dr Cezary Rudzki leczy Henryka Telaka kontrowersyjną metodą ustawień Berta Hellingera. Telak zostaje zamordowany w trakcie terapii. Śledztwo wszczyna prokurator Agata Szacka, która wcześniej zajmowała się przestępczością gospodarczą. Współpracuje z nią komisarz policji Sławomir Smolar, kolega ze studiów i były kochanek. Początkowo podejrzanymi są uczestnicy seansu, z czasem ślady zaczynają prowadzić w stronę PRL-owskiej przeszłości i współczesnego biznesu. Prokurator Szacka dociera do spraw, o których od lat krążą legendy.

  Emisja: Stopklatka TV, godz. 20.00

  Przed nami ostatni czwartek października. Wieczorem w telewizji możecie obejrzeć naprawdę wiele ciekawych filmów i seriali, jednak my wybraliśmy dla Was te najciekawsze propozycje. Jeżeli jeszcze nie wiecie, co warto dzisiaj obejrzeć w tv, to zobaczcie co Wam polecamy! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w telewizji!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama