Horoskop 2017 KOZIOROŻEC Roczny horoskop na 2017 rok dla...

  Horoskop 2017 KOZIOROŻEC Roczny horoskop na 2017 rok dla koziorożca. Jaki będzie 2017 rok?

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU KOZIOROŻEC
  1/13
  przejdź do galerii

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU KOZIOROŻEC

  Horoskop 2017: Koziorożec. Roczny horoskop na 2017 rok dla koziorożca. Jaki będzie 2017 rok dla wszystkich, którzy urodzili się pod znakiem koziorożca. Zobacz, co przyniesie Ci 2017 pod kątem szans zagrożeń, kariery i finansów? [HOROSKOP 2017 KOZIOROŻEC]

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU KOZIOROŻEC 22.12 - 20.01 JAKI TO BĘDZIE ROK DLA KOZIOROŻCA?


  Przed tobą bardzo dynamiczny rok. Jowisz ustawi się w kwadraturze do twojego znaku, co spowoduje, że w każdej dziedzinie dużo spraw ruszy do przodu. Angażuj się w nowe przedsięwzięcia i nie rezygnuj z niczego, zanim nie spróbujesz. Kwadratura Urana sprawi, że chętniej będziesz podróżował. Sekstyl Neptuna pozwoli ci zbliżyć się do ważnej dla ciebie osoby. Koniunkcja Plutona da ci większą odpowiedzialność, ale i większe zyski.
  Spodziewaj się dobrego czasu dla kariery, awansu i umocnienia swojej pozycji. Trudno będzie ci jednak połączyć obowiązki domowe i rodzinne z pracą. Trzeba będzie czasami podejmować trudne decyzje, co jest w danym momencie ważniejsze. Czeka cię więcej wydatków, dlatego warto zrobić dobry kosztorys, biznesplan itp., aby niepotrzebnie nie zaciągać kredytu. Najwięcej będzie się działo w III i IX, wtedy korzystaj z nowych szans o okazji. Bądź ostrożny i nie podejmuj radykalnych decyzji w VI i VIII, bo mogą nie być dla ciebie korzystne.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA KOZIOROŻCA. Twoja szansa:
  Wyrwiesz się wreszcie z miejsca lub układu, który od dawna ci nie pasuje. Korzystaj z nowych ofert, nie zastanawiaj się nad nimi za długo!

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA KOZIOROŻCA. Uważaj na:
  Pilnuj wydatków, bo w tym roku możesz mieć nadzwyczajną ochotę na kupowanie rzeczy, które niekoniecznie są ci do życia potrzebne.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA KOZIOROŻCA. Porada gwiazd:
  Bądź spontaniczny i nie obawiaj się tego, co pomyślą o tobie inni. W tym roku weź długi urlop i zainteresuj się nowym hobby, to na pewno poszerzy twoje horyzonty.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA KOZIOROŻCA. Kariera:
  Dzięki Jowiszowi poczujesz, że dostałeś skrzydeł i okaże się, że nawet twoje najbardziej nierealne plany teraz są możliwe. Wspiera cię Pluton, dlatego warto zagrać o najwyższą stawkę. Na dobre wiadomości zawodowe możesz liczyć w marcu i wrześniu. Warto wtedy szybko dogadać się nawet z nieprzychylnymi ci osobami, składać podania o pracę, wysyłać ważne maile, chodzić na ważne spotkania, bo ich rezultat będzie natychmiastowy i trwały. Dzięki wsparciu Merkurego w styczniu, lutym, maju, lipcu, sierpniu i wrześniu dostaniesz zawodowe szanse, których nie powinieneś zmarnować.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA KOZIOROŻCA. Finanse:
  Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Warto też zadbać o majątek i upomnieć się o długi, bo Wenus pomoże ci się wzbogacić. Możesz mieć więcej niż zwykle wydatków, a także sporo pokus. Nie obawiaj się jednak porażki. Wenus w styczniu, czerwcu, sierpniu, wrześniu i październiku pomoże ci w zrobieniu finansowych porządków, znalezieniu atrakcyjnego kredytu, wdrożeniu w życie planu oszczędzania, a także zwiększeniu środków na koncie.

  HOROSKOP 2017 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU

  ZOBACZ WIDEO. WRÓŻKA NINA PRZEPOWIADA JAKI BĘDZIE 2017 ROK


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama