Horoskop 2017 RYBY Roczny horoskop na 2017 rok dla ryby....

  Horoskop 2017 RYBY Roczny horoskop na 2017 rok dla ryby. Jaki będzie 2017 rok? [HOROSKOP RYBY]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU RYBY
  1/13
  przejdź do galerii

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU RYBY

  Horoskop 2017: Ryby. Roczny horoskop na 2017 rok dla ryby. Jaki będzie 2017 rok dla wszystkich, którzy urodzili się pod znakiem ryb. Zobacz, co przyniesie Ci 2017 pod kątem szans zagrożeń, kariery i finansów? [HOROSKOP 2017 RYBY]

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU RYBY 21.02 - 20.03. JAKI TO BĘDZIE ROK DLA RYBY?


  Weź głęboki oddech i starannie zaplanuj cały rok. Saturn i Neptun wciąż działają silnie na twój znak i sprawiają, że każda decyzja i każdy krok będą miały ogromne znaczenie dla twojej przyszłości.

  Jowisz jesienią zrobi trygon do twojego znaku, wtedy będziesz zbierać owoce jej pracy. Sekstyl Plutona wywoła w tobie wyjątkowe emocje, które staną się początkiem ważnej relacji.


  Przed tobą rok pracy i wytrwałości. Spokojnie i systematycznie weź się za porządki w finansach, zabierz się za niecierpiące zwłoki sprawy i rozlicz z zobowiązań wobec innych. Teraz nadszedł czas na zakończenie ważnego etapu i rozpoczęcie nowego. Nie ryzykuj jednak i nie porzucaj zaczętych spraw. Mimo chwilowych trudności masz szansę wygrać i wdrapać się na sam szczyt. Szczególnie ostrożne powinny być Ryby urodzone w trzeciej dekadzie znaku. Saturn będzie testował waszą cierpliwość, nie odpuszczajcie jednak i bądźcie konsekwentni, a w drugiej połowie roku czeka was nagroda.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA RYBY. Twoja szansa:


  Uporządkuj swoje prywatne sprawy. Teraz będziesz mieć okazję, żeby poczuć się dobrze w związku, ustabilizować sprawy domowe i rodzinne.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA RYBY. Uważaj na:


  Strzeż się naciągaczy i oszustów, bo będą próbowali wykorzystać twoje dobre serce. Zwróć uwagę, kto najbardziej potrzebuje pomocy w twoim otoczeniu.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA RYBY. Porada gwiazd:


  Rozwijaj swoje artystyczne i duchowe zainteresowania. Dzięki nim doznasz wyjątkowych wzruszeń.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA RYBY. Kariera:


  Bądź otwarty na współpracę i naukę. Planety zachęcać cię będą do inwestowania w szkolenia, kursy rozwoju osobistego i ubiegania się o różnego rodzaju dofinansowania. Polegaj na swoim szczęściu do ludzi. Mimo że Saturn i Neptun mogą sprawić w tym roku, że zaufasz nie tym osobom, co trzeba, szybko wydobędziesz się z kłopotów. Pomoże ci w tym Wenus, która w styczniu, kwietniu, sierpniu i listopadzie będzie wspierać twoje zawodowe plany. Uważaj jednak w lutym podczas obrączkowego zaćmienia Słońca w twoim znaku (działanie 22-28.02). Możesz wtedy podjąć za szybko decyzję, która zaważy na twojej karierze. Dobrych wiadomości i sukcesów spodziewaj się w marcu, czerwcu, lipcu, sierpniu, październiku i listopadzie.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA RYBY. Finanse:


  Nastaw się na oszczędzanie i dobre gospodarowanie środkami, które już masz. Pamiętaj o wykupieniu polisy podróżnej czy ubezpieczenia mieszkania. Wenus pomoże ci w sprawach finansowych w styczniu, kwietniu, sierpniu i listopadzie. Jesienią dzięki wsparciu Jowisza, który ustawi się w trygonie do twojego znaku, możesz wygrać pieniądze lub nagrodę czy też uzyskać nieoczekiwanie przywileje, na które od dawna liczyłeś.

  HOROSKOP 2017 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU

  ZOBACZ WIDEO. WRÓŻKA NINA PRZEPOWIADA JAKI BĘDZIE 2017 ROK


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama