Horoskop 2017 WODNIK Roczny horoskop na 2017 rok dla...

  Horoskop 2017 WODNIK Roczny horoskop na 2017 rok dla wodnika. Jaki będzie 2017 rok? [HOROSKOP]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU WODNIK
  1/13
  przejdź do galerii

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU WODNIK

  Horoskop 2017: Wodnik. Roczny horoskop na 2017 rok dla wodnika. Jaki będzie 2017 rok dla wszystkich, którzy urodzili się pod znakiem wodnika. Zobacz, co przyniesie Ci 2017 pod kątem szans zagrożeń, kariery i finansów? [HOROSKOP 2017 WODNIK]

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA ZNAKU WODNIK 21.01 - 20.02. JAKI TO BĘDZIE ROK DLA WODNIKA


  Spodziewaj się miłych niespodzianek od losu. Jowisz w trygonie do twojego znaku zapowiada sukcesy w nauce, ekscytujące podróże oraz inspirację z dalekich krajów. Saturn w sekstylu utrwali twoje wysiłki i dokonania oraz skłoni cię do poważnej życiowej decyzji, do której od dawna dojrzewasz. Uran w sekstylu podpowie ci, którą drogą podążać, aby odkryć nowe zainteresowania.

  Przed tobą rok ekspansji, robienia nowych planów, pogłębiania nauki i ekscytujących podróży. Poczujesz, że twoje życie uczuciowe układa się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. To dobry czas dla związków i korzyści płynących z pracy w grupie, angażowania się w sprawy społeczne. Przed tobą również lepsze perspektywy finansowe i korzystne inwestycje. Warto więc starać się o nową pracę i dokształcać się. Nowych okazji i ważnych wydarzeń spodziewaj się w III i IX.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA WODNIKA. Twoja szansa:


  Zyskasz szacunek grupy, rodziny czy znajomych. Udzielaj porad, angażuj się w mediację i rozsądzanie sporów, a staniesz się autorytetem dla innych.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA WODNIKA. Uważaj na:


  Odbieraj listy polecone, czytaj na bieżąco maile i sprawdzaj skrzynkę pocztową, bo możesz przegapić ważną wiadomość, która odmieni twoje życie na lepsze.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA WODNIKA. Porada gwiazd:


  Zaskocz siebie i bliskich ciekawą propozycją wyjazdu, wspólnego urlopu czy wyprawy w nieznane. Poznawanie nowych miejsc będzie wyjątkowo inspirujące.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA WODNIKA. Kariera:


  Przed tobą owocny rok. Przekonasz do siebie odpowiednie osoby. Masz szansę zdobyć upragnione stanowisko i zrealizować zawodowe ambicje. Postaw na kreatywność i nieszablonowe rozwiązania, a zostaniesz zauważony i doceniony. W sierpniu podejmij ważną i konieczną decyzję, do czego skłaniać cię będzie częściowe zaćmienie Księżyca w twoim znaku. Uważaj jednak 20.07-5.09, kiedy Mars będzie w opozycji do twojego znaku. Będziesz wtedy podenerwowany i bojowo nastawiony do współpracowników i bliskich. Warto wziąć głęboki oddech, policzyć do dziesięciu i nie wikłać się w konflikty, bo ich negatywne konsekwencje ciągnąć się będą miesiącami.

  HOROSKOP NA 2017 ROK DLA WODNIKA. Finanse:


  Planety sprzyjają szybkiemu załatwianiu pożyczek w bankach, spłacaniu długów i zakładaniu lokat. Wyjdziesz na swoje, a dzięki pozytywnemu wpływowi Jowisza i Saturna twoje oszczędności zaczną rosnąć. Wenus w styczniu, lipcu i grudniu sprzyja zyskom i zdobyciu większej gotówki.

  HOROSKOP 2017 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU


  ZOBACZ WIDEO. WRÓŻKA NINA PRZEPOWIADA JAKI BĘDZIE 2017 ROK


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama