Metamorfozy tyszanek 2016: Izabela Bielańska [ZDJĘCIA]

  Metamorfozy tyszanek 2016: Izabela Bielańska [ZDJĘCIA]

  zal/mat. organizatorów

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Metamorfozy tyszanek 2016: Izabela Bielańska [ZDJĘCIA]
  1/95
  przejdź do galerii

  ©Aleksandra Pocięgiel, Barbara Rdzanek

  Metamorfozy Tyszanek to akcja umożliwiająca odnalezienie nowego stylu. Tyszanki mają tu okazję spotkać się z profesjonalistami, którzy pomogą w zmianie wizerunku, dobiorą odpowiedni strój, makijaż, fryzurę. Izabela Bielańska, mama dwóch uroczych chłopców, została pierwszą tegoroczną uczestniczką Metamorfoz Tyszanek. Zobaczcie jak przebiegła jej metamorfoza!
  Organizatorem metamorfoz dla mieszkanek Tychów jest Barbara Rdzanek Relook Studio. Barbara to rodowita tyszanka, wizażystka, stylistka pracującą w branży mody od ponad 10 lat. Optymizm, serdeczność i otwartość mieszkańców tego miasta zainspirowały ją do przeprowadzenia takiej właśnie akcji.

  - Metamorfozy postanowiłam zorganizować w wyniku spotkań z kobietami, które pełne kompleksów i często krytycznego podejścia do samych siebie, nie mają odwagi na podejmowanie zmian wizerunkowych, nie zawsze wiedzą jakie kroje, fasony pasują do ich sylwetek, w jakich kolorach jest im do twarzy a makijaż bywa istną zagadką.
  Wieloletnie doświadczenie, pozwala mi śmiało stwierdzić, że każdy Kopciuszek może zamienić się w piękną księżniczkę co chciałabym udowodnić podczas akcji „Metamorfozy Tyszanek” - wyjaśnia Barbara Rdzanek.

  Zobacz jak przebiegały metamorfozy poprzednich uczestniczek - KLIKNIJ TUTAJ

  Metamorfozy odbyły się w kwietniu. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jako pierwszą osobę do metamorfoz wybrano Izabelę Bielańską.

  Czytaj więcej...
  1 3 4 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama